Logo - Borkowscy
2007-10-29 : Taniec z gwiazdami - Kawalec
Kolejna niedziela i kolejny odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami. Tym razem pożegnaliśmy parę: Jacek Kawalec i Blanka Winiarska, którzy zatańczyli nam rumbę do utworu Always On My Mind Johnny Christopher Mark Jamek Wayne Carson Thompson. Przez kilka odcinków para zdobywała bardzo mało głosów od telewidzów, bo za każdym razem stała jak jedna z dwóch par przy ogłaszaniu przegranej pary. Tym razem ilość głosów nie wystarczyła już, aby przejść dalej. Również opinie jury nie były najlepsze, którym nie do końca podobało się wykonanie ich rumby.

Jacek Kawalec i Blanka Winiarska

Podczas tego odcinka Taniec z gwiazdami, wszystkie pary zatańczyły wspólnie freestyle, który nie był oceniany. Oprócz tego gościnnie wystąpił zespół Maraquess, a towarzyszyła im grupa Hot Gossip. Jako pierwsza na parkiet wyszła para: Rafał Bryndal i Magda Soszyńska. Zatańczyli nam rumę, która niestety nie należała do najlepszych i zbyt efektowych. Otrzymali małą ilość punktów od jury, ale mimo tego para przeszła dalej i będziemy w kolejnym odcinku również śledzili ich wystep.

Następnie obejrzeliśmy taniec pary: Isis Gee i Żora Korolyov, którzy zatańczyli nam tango. Niestety według opinii jury, było mało tanga w ich wykonaniu, ale na usprawiedliwienie również muzyka nie była niestety w klimacie tanga. Oby w kolejnym odcinku programu Taniec z gwiazdami, udało im się lepiej zatańczyć, bo byli już zagrożeni i razem z Jackiem Kawalcem i Blanką Winiarską czekali na ostateczny wynik.

Po niech na parkiet wyszła para: Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin. Jak zwykle para rewelacyjnie zatańczyła nam rumbę. Widać było, że Mariusz Damięcki nie boi się tańczyć i pokazywać te zmysłowe ruchy, jakie muszą wystąpić podczas rumby. Zatańczyli nam super rumbę, podczas której Mateusz bardzo dobrze "miatał" Ewą Szabatin. Cokolwiek to znaczy, było OK. Trzymamy za nich kciuki w kolejnym odcinku.

Następnie tanecznym krokiem na parkiet weszła para: Anna Guzik i Łukasz Czarnecki, którzy zatańczyli tango. Podczas tańca sylwetka Anny Guzik była wręcz zawodowa, a początek ich tańca był imponujący. Wielkie brawo za ich tango i czekamy już na kolejny ich występ za tydzień. Po nich zatańczył Kawalec z Blanką, ale o nich już napisaliśmy na początku.

Na koniec zatańczyła nam para: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino, którzy po raz kolejny pokazali nam, że należą do grona faworytów tej edycji programu Taniec z gwiazdami. Para zatańczyła nam przepiękne tango! Według jury jak również i nas, było to najlepiej przedstawione i wykonane tango w historii 6 edycji programu Taniec z gwiazdami. Para oczywiście zdobyła najwyższą punktację 4x10. Gratulujemy!

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
Jacek Kawalec odpadł z programu taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-10-29 14:07:16 : Weronika
Justyna Steczkowska i Mateusz Damięcki NAJLEPSI w tej edycji programu Taniec z gwiazdami! Już widzę ich w programie finałowym 6 edycji!
2007-10-29 20:49:32 : Łukasz J.
JUSTYNA STECZKOWSKA IS THE BEST
2007-10-30 07:18:24 : Teresa L.
Szkoda, że odpadła Blanka i Kawalec. Faktycznie Justyna Steczkowska i Mariusz Damięcki zasługują na finał Taniec z gwiazdami.
2007-10-30 15:21:25 : Julka
Słyszałam, że jest tak popularna ta edycja show, że już myślą o siódmej edycji Taniec z gwiazdami?
2007-10-30 15:49:41 : Borkowscy
@Julka: wspomnieliśmy o tym w informacji: siódma edycja Taniec z gwiazdami
2007-10-30 19:21:48 : Tala
Według mnie Justyna Steczkowska jest najlepsza, przynajmniej w tej edycji...

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!