Logo - Borkowscy
2007-04-30 : Taniec z gwiazdami - Kasia Tusk
Dziewiąty odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy kolejną parę. Gwiazda, która jako ósma pożegnała się z programem Taniec z gwiazdami to Kasia Tusk i jej partner: Stefano Terrazino. Nareszcie odpadła pseudo gwiazda, która nie zasługiwała na bycie w półfinale. Do ścisłej czołówki jako pierwszy wszedł Ivan Komarenko z Blanka Winiarska a tuz za nimi Krzysztof Tyniec z Kamila Kajak. W półfinałowym odcinku odpadłą Kasia Tusk ze Stefano Terrazino Zatańczyli Jiva oraz argentyńskie tango.

Kasia Tusk i Stefano Terrazino

W półfinałowym odcinku piątej edycji Tańca z gwiazdami wszystkie pary zatańczyły do włoskich przebojów. Wieczór rozpoczął zespół VOLT, który wykonał układ choreograficzny do utworu Felicita. Uczestnicy jako pierwszy zatańczyli taniec, którego jeszcze nie wykonywali w programie. Następny był powtórką, ale oczywiście, w innej choreografii i do nowej muzyki. Poniżej możecie przeczytać, jaka gwiazda, co zatańczyła, oraz kilka słów od nas:

Pierwszym tańcem w dziewiątym odcinku Taniec z gwiazdami było tango zatańczone przez Ivana Komaranko i Blanke Winiarska. Taniec został oceniony dosyć wysoko, bo na 38 punktów. Jury podkreśliło fakt ze Ivan jest urodzonym standardowcem i w tym programie stal się już Ivanem Groźnym na parkiecie. Rewelacyjna Cza Czę zatańczyli Krzysztof Tyniec z Kamilą Kajak. Piotr Galiński pogratulował profesjonalizmu i perfekcjonizmu, z jakim Tyniec prezentuje każdy taniec, para wytańczyła również 38 punktów. Trzecim tańcem był Jive, Kasi Tusk Stefano Terrazino. Jury stwierdziło ze Kasia jest śliczna, zgrabna i młoda, ale tańczyć zdecydowanie nie potrafi. Za zatańczony tylko jeden krok w dodatku poza muzyka otrzymali jedyne 26 punktów.

Pary zatańczyły po dwa tańce, oczywiście w tej samej kolejności, a wiec: Ivan i Blanka za rytmiczna Cza Cze otrzymali 37 punktów, natomiast Krzysztof z Kamila zatańczyli cudownego walca angielskiego, o którym Iwona Pawlovic powiedziała ze walc tak zatańczony jest marzeniem każdego tancerza, dostali w pełni zasłużone 40 punktów. Ostatnim tańcem nie tyko tego odcinka, ale i taj pary było tango, w którym Kasia Tusk i Stefano Terrazino pożegnali się z programem i marzeniem o finale. Taniec został oceniony na 32 punkty.

Na koniec tego odcinka zaśpiewała Kasia Cerekwicka, która jako gość specjalny wykonała piosenkę z repertuaru Cher zatytułowaną Dov'e l'amore. Za tydzień finały programu Taniec z gwiazdami, w którym wystąpią już tylko dwie pary: Krzysztof Tyniec z Kamilą Kajak (nasi faworyci), oraz Ivan Komarenko z Blanką. Kto według was wygra piątą edycję tanecznego show i otrzyma Kryształową Kulę? Czekamy na wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
pożegnaliśmy siódmą parę w Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-04-30 19:26:50 : Weronika
Bardzo dobrze, że nareszcie odpadła drewniana laleczka czyli Kasia Tusk. Wielkim sukcesem był dla niej taniec w półfinale, ale gdyby doszła do finału, to byłaby przesada! W finale trzymam kciuki za Tyńca!
2007-04-30 19:38:36 : Krystek
REWELACYJNA WIADOMOŚĆ, że odpadła Kasia Tusk. Nie oglądałem wczorajszego odcinka, teraz żałuję bo zobaczyłbym jak odpada Kasia.
2007-04-30 20:10:22 : Irek
Nic straconego Krystek, ale jak ci zależy to możesz dzisiaj wieczorem na TVN obejrzeć powtórkę ;) Według mnie kryształową kulę zgarnie Krzysztof Tyniec!
2007-05-01 22:06:08 : Monia
Przed nami super finał, bez sztywnej Tuskowej. Stawiam na Tyńca, bo należy mu się kryształowa kula! Trzymam kciuki!
2007-05-02 15:54:57 : Tomek z Krakowa
Nareszcie odpadła pani Tusk. Z 2 par, które są w finale to będę trzymał kciuki za Tyńca, bo super tańczy!
2007-05-04 11:17:10 : Monika Kozaczuk
Na pudelku przeczytałam, że pracownicy TVN-u już dzwonią po gwiazdach i kompletują skład kolejnej, planowanej na jesień, edycji Tańca z gwiazdami. Propozycje udziału w programie dostały już Ania Powierza i Renata Dąbkowska. Podobno planują jeszcze zaprosić Dodę i Natalię Kukulską. Chciałbym obejrzeć DODĘ w Tańcu z gwiazdami!
2007-05-08 19:45:03 : krystyna z Koszalina
Moją faworytką była piękna Kasia Tusk i przystojny Stefano - wygrać to nie tylko pięknie tańczyć ale pokonac swoje słabości
2007-05-25 19:52:20 : Elizka
Moim zdaniem Kasia Tusk i Stefano Terazzino tańczyli najlepiej z wszystkich par. A wiecie dlaczego? Bo Kasia wkładała w to najwięcej pracy a przede wszystkim serca. Kasia i Stefano najbardziej do siebie pasowali. Jest mi bardzo przykro że odpadli.
2007-06-20 16:36:36 : Anna
Hey. Chcę w kolejnej edycji zobaczyć Dodę ! To moje marzenie. To papa

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!