Logo - Borkowscy
2007-09-24 : Taniec z gwiazdami - Kammel
We wczorajszym odcinku programu Taniec z Gwiazdami oceniany były już wszystkie pary tej edycji. Tym razem pożegnaliśmy: Tomasza Kammel oraz jego partnerkę Amy Bennett. Para zatańczyła tango do utworu Hot Stuff Pete Bellotte Harold Faltermeyer Keith Forsey. Jednak Tomasz Kammel nie zdobył sympatii telewidzów, bo prawdopodobnie to on odpadłby już w pierwszym odcinku, kiedy to sam zrezygnował Stachursky. Po tańcu Kammel skorzystał z okazji i podziękował widzom za 10 wspólnie spędzonych lat w telewizji. Podobno już nie pracuje w TVP. Co teraz będzie robił Kammel?

Tomasz Kammel i Amy Bennett

W związku z naszym weekendowym wyjazdem, nie obejrzeliśmy niestety tego odcinka zbyt dokładnie, dlatego nie udało nam się tym razem wyłapać wszystkich opinii o tańcu gwiazd. Poniżej zamieścimy tylko niektóre opinie, które udało się nam zanotować. Pierwsza na parkiecie pojawiła się Justyna Steczkowska ze Stefano Terrazzino, którzy zatańczyli jive. Steczkowska pokazała w tańcu sporo trików i widać było, że jest w wielkiej formie.

Po Steczkowiskiej na parkiet wyszedł Kammel ze swoją partnerką. Para niestety odpadła w tym odcinku. Kolejna para to: Helena Vondrackova i Milan Placko. Szkoda, że nikt z jury nie ocenia tańca Vondrackovej. Cóż widocznie jest to gość honorowy tej edycji: Taniec z gwiazdami, który ma tylko dobrze wyglądać na parkiecie. Bardzo widać faworyzowanie tej pary. Szkoda, bo ten program powinien być wiarygodny.

Następnie obejrzeliśmy tango w wykonaniu pary: Krzysztof Bosak i Kamila Kajak. Wszyscy myśleli, że po odpadnięciu posłanki Lewandowskiej, również Krzysztof Bosak zajmie się polityką i kampanią wyborczą. Okazało się, że Bosak świetnie zatańczył tango. Ich tango było czyste, wręcz turniejowe, bez zbędnych bajerów. Oby Krzysztof Bosak takim tanecznym krokiem wkroczył również do parlamentu. Powodzenia.

Jako kolejna na parkiecie zaprezentowała się: Anna Guzik i Łukasz Czarnecki, którzy zatańczyli nam bardzo wesoły jive. Ten taniec całkowicie oddał poczucie humoru gwiazdy. Podczas tańca mogliśmy podziwiać świetnie pracujące kolana. Oby tak dalej!

Po Annie obejrzeliśmy tango w wykonaniu pary: Adam Fidusiewicz i Alesya Surova. Para zaprezentowała nam świetną rytmikę, za którą zostali dość dobrze ocenieniu przez jury. Po nich jive zatańczyli: Isis Gee i Żora Korolyov.

Kolejna para, która wyszła na parkiet to: Jacek Kawalec i Blanka Winiarska, którzy pokazali nam tango w swoim wykonaniu. Podczas tanga było widać fantastyczne wyczucie rytmu, ale niestety fatalna sylwetka sprawiła, ze para dostała nisko oceniona zarówno przez jury jak i telewidzów. Miejmy nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie lepiej.

Halina Mlynkova i Robert Rowiński pokazali nam jive. Ich układ był bardzo skomplikowany, ale wyszli z tańca obronną ręką. Z programu na program tańczą coraz lepiej. Trzymamy kciuki.

Po Młynkovej przyszedł czas na parę: Rafał Bryndal i Magda Soszyńska. Jest to jedna z najbardziej wesołych par. Rafał Bryndal, chociaż nie do końca tańczy poprawnie technicznie, to potrafi rozbawić jury. W ich tangu było bardzo mało tanga, ale mimo to para zapewniła świetną zabawę na parkiecie.

Po nich oglądaliśmy jive w wykonaniu pary: Daria Widawska i Robert Kochanek. W ich tańcu była widoczna mała niespójność, oraz taniec był słaby technicznie. Według jury Daria Widawska dużo lepiej zatańczyła rumbę w poprzednim programie Taniec z gwiazdami.

Na koniec tej długiej listy tańczących gwiazd na parkiet wyszli: Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin, którzy zatańczyli nam wspaniałe tango. Para zdecydowanie najlepiej we wczorajszym odcinku tanecznego show zatańczyła tango. Jako jedyna para w pierwszych odcinkach otrzymała za nie 4x10. To bardzo wysoka ocena, ale jakże zasłużona. Jeżeli Mateusz Damięcki dalej będzie tak dobrym uczniem Ewy Szabatin, to ta para ma szanse na udział w finale tej edycji Tańca z gwiazdami. Trzymamy kciuki za wysoki poziom ich kolejnych tańców.

Na koniec wczorajszego programu Taniec z gwiazdami zaśpiewał Jacek Stachursky. Była to piosenka z repertuaru Franka Sinatry Żyłem jak chciałem. Czy macie już swoich faworytów tej edycji Taniec z gwiazdami?

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
kolejny odcinek programu taniec z gwiazdami za nami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-09-25 18:39:29 : Anka
No i dobrze, że odpadł Kammel. Trzymam kciuki za Damięckiego i Steczkowską! To moi faworyci
2007-09-26 09:22:32 : PESTKA35
Moim faworytem jest Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin
2007-09-29 18:35:28 : Ivan
Halinka Mlynkova doznała poważnego urazu kręgosłupa. Miało to miejsce podczas treningu do kolejnego odcinka Tańca z gwiazdami. Według informacji Faktu piosenkarka, która była faworytką programu, jutro nie wystąpi.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!