Logo - Borkowscy
2007-11-05 : Taniec z gwiazdami - Isis Gee
Kolejny odcinek Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy kolejną parę. Tym razem pożegnaliśmy: Isis Gee i Żora Korolyov, którzy zatańczyli nam pasodoble, do utworu: Zielono Mi Agnieszki Osieckiej. Międzynarodowa para (Amerykanka i Ukrainiec), zatańczyli wspaniałą corridę, do polskiego utworu. Szmaragdowa Isis Gee zatańczyła bardzo ładnie, ale niestety nie wystarczyło to, aby dalej pozostali w programie Taniec z gwiazdami.

Isis Gee i Żora Korolyov

Program otworzyła grupa Hot Gossip, oraz gościem muzycznym odcinka była grupa Big Stars (Patrycja Gola, Beata Bednarz i Lora Szafran), która wykonała utwór Kici Kici. Podczas tego odcinka Taniec z gwiazdami, wszystkie pary zatańczyły wspólnie walca wiedeńskiego do przeboju Niech żyje bal. Wspólny walc wiedeński, nie był oceniany na punkty, ale mimo to nie do końca podobał się wszystkim osobom z jury. Jako pierwsza na parkiet wyszła para: Isis Gee i Żora Korolyov, ale o nich napisaliśmy już na początku informacji.

Po nich na parkiet wyszła para: Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin, którzy zatańczyli nam foxtrot’a. Jak zwykle ich wykonanie było rewelacyjne, co potwierdziła bardzo wysoka punktacja 39 punktów (3x10). Z czystą przyjemnością obejrzymy ich w kolejnym odcinku Taniec z gwiazdami.

Następnie obejrzeliśmy wspaniałe pasodoble w wykonaniu pary: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino. Widać, że Justyna Steczkowska w każdy swój taniec wkłada serce i chce wypaść jak najlepiej. Para ta podobnie jak poprzednia zatańczyła przepiękne pasodoble, w którym pokazali idealny ruch oraz kroki. Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino po raz kolejny zdobyła najwyższą punktację 4x10. Gratulujemy!

Po nich tanecznym krokiem na parkiet weszła para: Rafał Bryndal i Magda Soszyńska, którzy zatańczyli nam foxtrot’a. Ich wykonanie było na pewno lepsze, niż innych tańców. Niestety za mało pokazali tańca, co było widać po punktacji jury, ale nie przeszkodziło to w głosowaniu publiczności, którzy przeciągnęli ich pobyt w programie do kolejnego odcinka.

Na koniec tego odcinka Taniec z gwiazdami zatańczyła nam para: Anna Guzik i Łukasz Czarnecki, którzy zatańczyli pasodoble. Para pokazała nam bardzo efektowny początek! Pozostała część pasodoble, była również dobrze wykonana, gdzie można było zobaczyć sporo technicznych kroków. Według jury było za dużo byka, a za mało seniority.

Do kolejnego odcinku tanecznego show, przeszło już tylko cztery pary. W kolejnym odcinku Taniec z gwiazdami, obejrzymy po dwa tańce w wykonaniu każdej z par. Obejrzymy między innymi: walc angielski, jive i american smooth. Kto jest waszym faworytem szóstej edycji programu Taniec z gwiazdami? Czekamy na Wasze komentarze.

Dodatkowa informacja: Kasia otrzymała zaproszenie do programu i ten odcinek programu Taniec z gwiazdami obejrzała na żywo! Był to dzień pełen wrażeń i do domu wróciła podekscytowana. Miała okazję zobaczyć na żywo program, czyli kulisy powstawania tanecznego show. Podczas programu siedziała od strony jury, za prowadzącym Piotrem Gąsowskim. Jeżeli ktoś wiedział, że tam siedziała, mógł ją nie raz zobaczyć... :)

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
Isis Gee odpadła z programu taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-11-04 23:56:12 : Iwona
Justyna Steczkowska po raz kolejny potwierdziła nam, że jest najlepsza!
2007-11-05 00:02:59 : Tedi
Szkoda, że odpadła Isis Gee i Żora. Tym razem powinien odpaść Bryndal!!!
2007-11-05 08:52:28 : Tamara
Seksowna Justyna Steczkowska + przystojny Mateusz Damięcki, to gwiazdy, które chciałabym zobaczyć w finale Taniec z gwiazdami!
2007-11-05 09:49:54 : Kacha
W finale chcę zobaczyć sexy Steczkowską i przystojniaka Damięckiego. Co prawda jeszcze nie skończyła się szósta edycja Taniec z gwiazdami, a już słyszałam, że TVN rozpoczęło rekrutację do siódmej edycji Taniec z gwiazdami. Może nareszcie kochana DODA skusi się na taniec z gwiazdami?
2007-11-05 18:21:56 : Izka
Co niedzielę wysyłam SMSy na Justynę Steczkowską! Ona musi wygrać, bo jest najlepsza!
2007-11-06 13:45:46 : kicia
Pudelek podał, że jest też już pierwsza pewna kandydatka na gwiazdę w siódmej edycji taniec z gwiazdami. Jest nią podobno Miss polonia z 2004 roku, Katarzyna Borowicz. Robi się ciekawie!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!