Logo - Borkowscy
2007-02-26 : Taniec z gwiazdami - gwiazdy o sobie
Gwiazdy już od miesiąca przygotowują się do piątej edycji programu Taniec z gwiazdami. Kroki tańców śnią im się po nocach, ale mówią w wywiadach, że program Taniec z gwiazdami to dla nich zabawa. Nikt z nich jeszcze nie myśli o stresie i tremie, jaka towarzyszy gwiazdom w każdej edycji programu Taniec z gwiazdami. Na łamach najnowszego wydania gazety: TeleTydzień możemy przeczytać krótkie wypowiedzi gwiazd.

Piąta edycja Taniec z gwiazdami

Poniżej opiszemy, co powiedziały poszczególne gwiazdy:
Katarzyna Cerekwicka: powiedziała, że śmieszy ją nadekspresja ruchowa, której wymaga od niej Żora Koroljow (przyp: to tancerz, z którym tańczy piosenkarka). Poinformowała również, że z kondycją jest u niej słabo. Jedynie czego by nie chciała przeżyć podczas programu, to upadek twarzą na parkiet ;) Rozbawiło nas to stwierdzenie i trzymamy kciuki, aby Kasia nie zaliczyła parkietu.

Wojciech Majrzak: powiedział, że udział w programie Taniec z gwiazdami, to dla niego rodzaj sportu ekstremalnego i prawdziwe wyzwanie. Stwierdził również, że nawet, jeżeli odpadnie to na pewno treningi tańca poprawią jego kondycję. Trzymamy kciuki, obyś tak szybko nie odpadł.

Ivan Komarenko: powiedział, że od dziecka uwielbia tańczyć i lubi rywalizację. Zobaczymy jak pójdzie mu rywalizacja na parkiecie. Swoim przebojem: Czarne Oczy porwał rzesze osób na imprezach, oby jego entuzjazm wyrażany w utworach przelał się również na taniec. Powodzenia Ivan.

Ewa Wachowicz: powiedziała, że uwielbia tańczyć i właśnie to zadecydowało o jej udziale w programie Taniec z gwiazdami. To czy Ewa Wachowicz uwielbia, a co najważniejsze umie tańczyć przekonamy się już w najbliższą niedzielę 4 marca w TVN ;)

Bartosz Obuchowicz: powiedział, że zapraszany był już do poprzednich edycji programu Taniec z gwiazdami, ale za każdym razem były jakieś powody, że rezygnował z propozycji TVN. Przy piątej edycji tanecznego show stwierdził, że nie ma nic do stracenia. Podobnie uważamy Bartoszu i mamy nadzieję, że na parkiecie pokażesz swoje niespożyte energie. Powodzenia.

Katarzyna Tusk: powiedziała to, co wszyscy już wiemy z prasy plotkarskiej i setek stron piszących o programie Taniec z gwiazdami, czyli że długo zastanawiała się czy wystąpić w programie. Stwierdziła, że dostała szanse od TVN i mogłaby później żałować tego, że nie wystąpiła w programie. Na koniec dodała, że może będzie to jej przygoda życia. Myślimy, że Twoja przygoda Kasiu już się zaczeła - nim pojawiłaś się na parkiecie. W końcu Kasia Tusk ma najlepszą reklamę we wszystkich mediach, zarówno drukowanych jak i tych elektronicznych. Czego chceć więcej? Tylko wykorzystać tą sławę. Trzymamy kciuki.

Omenaa Mensah: powiedziała, że nawet chwili nie zastanawiała się po otrzymaniu propozycji występu w programie Taniec z gwiazdami. Stwierdziła, że teraz ma problem, aby być cielesnym, seksownym, a to wcale nie jest dla niej łatwie. Czyżby? Przecież Omenaa tańczy ze znakomitym tancerzem jakim jest znany nam wszystkim Rafał Maserak. Nie martw się Omenaa, Rafał Maserak na pewno Ciebie rozrusza. Z takim tancerzem nie będzie to trudne.

Krzysztof Tyniec: powiedział, że nie ma najmniejszych problemów z kondycją, tak więc udział w programie będzie dla niego czystą przyjemnością i wzbogaci jego zawód, który uprawia. Oby tylko wytrzymał kondycyjnie przy jakże sprawnej tancerce: Kamili Kajak. Trzymamy kciuki.

Anna Samusionek: stwierdziła, że początki treningów były bardzo trudne, męczące i bolesne. Teraz poprawiła się forma i taniec dodaje jej skrzydeł, oraz pewności siebie. Na pewno się to przyda i będziemy z wielkim zainteresowaniem oglądać wysokie loty Anny Samusionek nad parkietem podczas programu Taniec z gwiazdami. Oby loty ze skrzydłami dały jak najwyższe noty od jury programu. Powodzenia.

Rafał Olbrychski: powiedział, że w tańcu jest strasznie zielony i nawet na dyskotekach nie wychodziły mu przytulanki w zerowych rymach. Według nas Rafał Olbrychski nie powinien się martwić, bo w obroty bierze go znakomita tancerka Ewa Szabatin, która znamy z poprzedniej edycji i tańczyła tam znakomicie z Przemysławem Sadowskim. Uważamy, że to właśnie oni powinni wygrać poprzednią czwartą edycję programu Taniec z gwiazdami. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

Dla kogo będzie Kryształowa Kula w piątej edycji programu Taniec z gwiazdami? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę: 4 marca 2007 roku

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
wracają emocje związane z programem taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-02-26 22:23:38 : Martyna z Warszawy
Znakomicie napisaliście to co powiedziały gwiazdy na łamach gazety Tele Tydzień. Czytając waszą informację stwierdziłam, że forma w jakiej to napisaliście (z humorem) jest lepsza niż w gazecie. Trzymajcie taki poziom informacji na stronie, a staniecie się jedną z najczęściej odwiedzanych stron podczas programu Taniec z gwiazdami. Ja już nie mogę doczekać się niedzieli i pierwszego odcinka programu...
2007-02-27 00:41:04 : Łukasz Osmalak
Zastanawia mnie ta niesłabnąca popularność Kasi Tusk i pojawianie się w internecie coraz więcej informacji i plotek na jej temat. Czym sobie zasłużyła ta sympatyczna dziewczyna, że tak jadą po niej wszystkie serwisy informacyjne i plotkarskie? Ostatnio wyczytałem w pudelek.pl, że Katarzyna Tusk nie jest lubiana w Sopocie i nie ma przyjaciół. Czy to oznacza, że planuje po programie Taniec z gwiazdami pozostać w stolicy?

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!