Logo - Borkowscy
2007-08-18 : Taniec z gwiazdami gwiazdy 6 edycja
W nawiązaniu do naszej poprzedniej informacji na naszym blogu, w której przedstawiliśmy Wam listę uczestników szóstej edycji Tańca z Gwiazdami - postanowiliśmy w kilku słowach opisać każdą z gwiazd, oraz zamieścić po jednym zdjęciu każdej z gwiazd. Niestety nie udało się nam na razie znaleźć zdjęcia Haliny Młynkovej. Więcej informacji znajdziecie na podstronie: gwiazdy 6 edycja taniec z gwiazdami.

Szósta edycja Taniec z gwiazdami

Poprzednia informacja powiązana tematycznie to: Taniec z gwiazdami lista uczestników szóstej edycji Tańca z Gwiazdami. Wszystkie nasze informacje, które piszemy o tanecznym show TVN Taniec z Gwiazdami, możecie czytać na podstronie: taniec z gwiazdami

Blog Borkowski - strona prywatna Konstancin-Jeziorna
przeczytaj opis gwiazd 6 edycji taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-08-21 21:04:49 : Łucja Z.
Na oficjalnej stronie Tańca z gwiazdami podali już oficjalną listę gwiazd. W VI edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpią: Daria Widawska i Robert Kochanek Jacek Kawalec i Blanka Winiarska Halinka Mlynkova i Robert Rowiński Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin Isis Gee i Żora Korolyov Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska Helena Vondrackockova i Milan Placko Tomasz Kammel i Amy Bennett Sandra Lewandowska i Michała Skawiński Krzysztof Bosak i Kamila Kajak Anna Guzik i Łukasz Czarnecki Jacek Stachursky i Dominka Kublik Justyna Steczkowska i Steafno Terrazzino Adam Fidusiewicz i Alesya Surova. Jak widać wszystko się potwierdza z tym co napisaliście w swojej informacji :)
2007-08-21 21:13:05 : Borkowscy
Nie wiemy dlaczego TVN tak długo trzyma wszystkich w niepewności, skoro wszystkie media pisały już wcześniej kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. p.s. udało nam się znaleźć zdjęcie Haliny Młynkovej i uzupełniliśmy ją na podstronie z krótkim opisem gwiazd szóstej edycji taniec z gwiazdami.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!