Logo - Borkowscy
2008-05-25 : Taniec z gwiazdami - finał VII edycji
Finał siódmej edycji Taniec z gwiazdami już za nami. W finale tańca z gwiazdami obejrzeliśmy po 3 tańce w wykonaniu dwóch finałowych par: Magdalena Walach i Cezary Olszewski, oraz Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno. Według nas, finał szóstej edycji taniec z gwiazdami był bardzo wyrównany. Siódmą edycję Taniec z Gwiazdami wygrała: Magdalena Walach i Cezary Olszewski. GRATULUJEMY!!!

Magdalena Walach i Cezary Olszewski wygrali 7 edycję Taniec z Gwiazdami

Magdalena Walach i Cezary Olszewski podczas finałowego programu Taniec z gwiazdami zatańczyli: jive, tango oraz freestyle. Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno zatańczyli nam: cha cha, tango oraz freestyle. Siódmą edycję Taniec z gwiazdami wygrała Magdalena Walach! Proporcja głosów telewidzów: Magdalena Walach (58,57%) - Mariusz Pudzianowski (41,43%). Podczas finałowego odcinka Taniec z gwiazdami, na parkiecie ponownie zatańczyli wszyscy uczestnicy siódmej edycji (obejrzeliśmy tańce: Michała Lesienia, Małgorzaty Sochy, Łukasza Zagrobelnego, Tamary Arciuch, Mariny Łuczynko, Tomasza Schimscheinera, Wojtka Łozowskiego, Agnieszki Cegielskiej, Marka Kaliszuka, Elisabeth Dudy, Roberta Janowskiego i Katarzyny Figury) oraz zwycięzcy szóstej: Anna Guzik z Łukaszem Czarneckim. Czy mamy szansę na 8 edycję Tańca z gwiazdami? Czas pokaże...

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
Magdalena Walach wygrała 7 edycję taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2008-05-25 22:34:19 : Edyta Kownacka
W pełni zasłużone zwycięstwo Magdaleny Walach. Gratuluję!
2008-05-26 08:24:42 : Kinga Foremniak
Jednym słowem Magda Walach znokautowała najsilniejszego człowieka na świecie (Pudziana)! :)
2008-05-26 09:18:28 : Łucja
Magdalenie Walach całkowicie się należało, ponieważ to bardzo skromna ciepła miła osoba, która ma talent do Tańca Towarzyskiego. Cieszę się, że to właśnie ona wygrała siódmą edycję Tańca z Gwiazdami.
2008-05-26 11:51:21 : Kacper
Siódmą edycję Tańca z gwiazdami wygrała Magdalena Walach. Oprócz Kryształowej Kuli zwyciężczyni otrzymała krwistoczerwoną Corvettę. Jaki samochód wygrał tancerz, czy on nie dostał bryki?
2008-05-27 13:26:03 : Elżbieta
Ci, którzy wczoraj litowali się nad "Pudzianem", który przegrał w finale "Tańca z gwiazdami", po dzisiejszej wiadomości przestaną mu współczuć. Mariusz za pięć miesięcy treningów zarobił 1,2 mln złotych! Jak nieoficjalnie dowiedział się "Super Express" Mariusz jest rekordzistą programu i za jeden odcinek otrzymywał aż 90 tysięcy złotych. Odcinków było aż 13, dlatego rachunek jest prosty. Mariusz Pudzianowski nie wygrał corvetty wartej 300 tysięcy złotych, ale za honorarium, które otrzymał może sobie kupić cztery takie autka. Zresztą już w garażu ma niezłe bryki. Jak się okazuje żadna gwiazda show, nie dostała za ruszanie biodrami i wykonywanie kroczków, tak dużych pieniędzy. Kasia Figura, o której negocjacjach prasa donosiła przed rozpoczęciem show, dostawała "marne" 50 tysięcy złotych za odcinek. Ach te gwiazdy... źródło: plotek.pl
2008-05-28 13:05:42 : Renata K.
Magda Walach nie zdaje sobie sprawy jak kosztowne jest jej nowe cacko. Ceny benzyny galopują jak szalone. Ta piękna, warta 300 tysięcy złotych maszyna jest naprawdę superszybka. Ale pali niczym ciężarówka - w mieście lub przy szybkiej jeździe nawet ponad 20 litrów na 100 km.
2008-06-02 18:57:03 : Iza Podwysocka
Pudzian podobno nie zarabiał tyle ile napisali i miał podpisany kontrakt na 20 tysięcy złotych za odcinek. Przygodę z tańcem zakończył więc bogatszy o 260 tysięcy.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!