Logo - Borkowscy
2007-11-25 : Taniec z gwiazdami - finał VI edycji
Finał szóstej edycji Taniec z gwiazdami już za nami. W finale tańca z gwiazdami obejrzeliśmy po 3 tańce w wykonaniu dwóch finałowych par: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino, oraz Anna Guzik i Łukasz Czarnecki. Według nas, finał szóstej edycji taniec z gwiazdami był bardzo wyrównany. Kryształową kulę i piękne czerwone Porsche wygrała: Anna Guzik tańcząca z Łukaszem Czarneckim. GRATULUJEMY!!!

Anna Guzik i Łukasz Czarnecki

Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino podczas finałowego programu Taniec z gwiazdami zatańczyli: cha-cha, american smooth, oraz freestyle. Justyna Steczkowska po raz kolejny pokazała, że potrafi nie tylko śpiewać, ale i znakomicie tańczyć. Anna Guzik i Łukasz Czarnecki zatańczyli nam w finale: jive, tango, oraz freestyle. Mimo wielu pozytywnych opinii i poparcia dla Justyny Steczkowskiej (również w komentarzach na naszym blogu), szóstą edycję Taniec z gwiazdami wygrała Ania Guzik! Proporcja głosów telewidzów: Anna Guzik (53,5%) - Justyna Steczkowska (46,5%).

Podczas finałowego odcinka Taniec z gwiazdami, na parkiecie ponownie zatańczyli wszyscy uczestnicy szóstej edycji oraz zwycięzcy piątej: Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak. Oprócz tego wystąpił zespól Hot Gossip. Dodatkowa informacja dla fanów tanecznego show: w niedzielę 9 grudnia 2007 roku, zostanie wyemitowany specjalny odcinek programu Tańca z gwiazdami.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
Anna Guzik wygrała szóstą edycję Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-11-25 22:13:49 : Iwona
Finał szóstej edycji taniec z gwiazdami, był wyrównany a wynik głosowania telewidzów bardzo zaskakujący. Całą edycję uważałam, że wygra sexy Justyna Steczkowska. Jak się okazuje telewidzowie są nieobliczalni i w tym programie wszystko jest możliwe. Gratuluje Ani Guzik, która również tańczyła bardzo fajnie!! Piękne Porsche!
2007-11-25 22:27:16 : Kacha
Zastanawiałam się co będzie z tancerzem, który na pewno dużo się poświęcał w tym show. Telewizja TVN po raz kolejny pozytywnie mnie zaskoczyła i jak się okazuje również tancerz otrzyma samochód! Gratuluję Ani Guzik i Łukaszowi Czarneckiemu!
2007-11-25 22:42:55 : Tedi
Gratuluję Ani Guzik i zazdroszczę jej takiego pięknego samochodu! Mam nadzieję, że po szóstej edycji TVN rozpocznie kolejną siódmą edycję Taniec z gwiazdami. Pozdrawiam wszystkich fanów tanecznego show!
2007-11-25 23:05:57 : Renata z Zamościa
Bardzo dobrze, że wygrała Ania Guzik. Steczkowska była zbyt pewna siebie! Gratuluję Ani i Łukaszowi!
2007-11-25 23:32:58 : olka
Ja też jestem tego zdania że Steczkowska była zbyt pewna siebie, ja osobiście nic do niej nie mam, ale Ania jest super babka i przełamuje stereotypy wychudzonych gwiazd, jej kształty pokazują prawdziwa kobietę :)
2007-11-26 07:37:30 : Aśka
Zaskakujący wynik finału szóstej edycji tańca z gwiazdami! Myślałam, że wygra Steczkowska a jak się okazało większa sympatią obdarzyli telewidzowie Anię Guzik! Gratuluję!!!!
2007-11-26 08:50:54 : Jacek P.
Ania Guzik od samego początku była skromna i wesoła! Justyna Steczkowska zbyt pewna siebie, choć na pewno seksowna w tańcu! Ta pewność siebie niestety sprawiła, że telewidzowie chwycili za komórki i zaczęli wysyłać SMSy na Anię! Porsche zasponsorowali zajebiste! Chciałbym się przejechać tym samochodem razem z Anią Guzik! Gratuluję Ani i Łukaszowi!
2007-11-26 12:12:49 : Aldona
Ania Guzik dokonała nie lada wyczynu! Pokonała Justynę Steczkowską, której zwycięstwa pewni byli prawie wszyscy. Cieszę się, że wygrała Ania Guzik, bo pokazała że ludzie bardziej cenią skromność niż zbyt pewność siebie jaka była widoczna w zachowaniu Justyny Steczkowskiej. Gratuluję Ani Guzik!
2007-11-26 18:05:19 : Łucja Z.
Anna Guzik NAJLEPSZA! Gratuluje!
2007-11-27 11:10:00 : Magda
Bardzo się ucieszyłam ze zwycięstwa Ani Guzik! Steczkowska tańczyła bardzo fajnie, ale również zauważyłam że była zbyt pewna swojego zwycięstwa. Wiecie może, czy będzie siódma edycja taniec z gwiazdami?
2007-11-27 11:12:08 : Borkowscy
@Magda: zapraszamy do zapoznania się z jedną z poprzednich informacji: czy będzie siódma edycja taniec z gwiazdami?
2007-11-27 23:29:38 : Łukasz z Gdańska
UWIELBIAM ANIĘ GUZIK!
2007-11-28 19:38:23 : Borkowscy
9 grudnia 2007 roku, zostanie wyemitowany specjalny odcinek programu Tańca z gwiazdami. Więcej informacji w newsie: PO PROSTU TANIEC
2007-12-05 12:03:41 : Ivona
Beata Tyszkiewicz jest tak niezadowolona z tego, że Ania Guzik wygrała ładny samochód, że postanowiła aż o tym napisać w Tele Tygodniu! Napisała m.in.: Wysyłałam w przerwie SMS-y na Justynę, aż mi się telefon zablokował, ale to oczywiście i tak nic nie pomogło. SZOK!!!! Nie ładnie Tyszkiewicz. Nie nadaje się pani do jury bo jest pani stronnicza!
2007-12-08 09:42:50 : Toudi
Żeby wyjechać swoim samochodem z parkingu TVN, Ania Guzik musiała zapłacić najpierw podatek od nagrody. Z tego powodu aktorka uszczupliła swoje konto o okrągłe 20 tysięcy złotych. Auto trzeba jeszcze zarejestrować i ubezpieczyć - to najmniej 10 tysięcy złotych. Podziękowałbym za taką nagrodę!!!
2007-12-19 11:01:17 : Anka
Siódma edycja Taniec z Gwiazdami będzie kręcona wiosną 2008. Na oficjalnej stronie programu pojawiły się już ogłoszenia o naborze nowych tancerzy. Casting odbędzie się 4 stycznia. SUPER!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!