Logo - Borkowscy
2007-05-07 : Taniec z gwiazdami - finał V edycji
Taneczne show w TVN Taniec z gwiazdami dobiegł końca. Wczoraj obejrzeliśmy już ostatni finałowy program Taniec z gwiazdami. W finale piątej edycji tańca z gwiazdami obejrzeliśmy po 3 tańce w wykonaniu dwóch finałowych par: Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak oraz Ivan Komarenko i Blanka Winiarska. Finał piątej edycji taniec z gwiazdami był bardzo wyrównany. Po kilkuset godzinach zabójczych treningów, po długich i zaciętych zmaganiach wyłoniono zwycięzców tego popularnego programu. Wygrał nasz faworyt, czyli: Krzysztof Tyniec tańczący z Kamilą Kajak. GRATULUJEMY! W pełni zasłużona wygrana!

Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak – zdobywcy kryształowej kuli w Taniec z gwiazdami

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i teraz obie pary finalistów musiały tego wieczoru wykonać aż trzy tańce. Dwa pierwsze z nich to były wybrane i najwyżej oceniane tańce z poprzednich odcinków, trzeci to oczywiście freestyle, czyli układ dowolny.

Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak zatańczyli w każdej z trzech rund: pasodoble ("It's My Life" Jon Bon Jovi/Max Martin/Richie Sambora); tango ("In Tango" Alberini, I./Bionchi, E./Isgro, G./M. "Pocho" Soncini); freestyle (remix utworów: "Feeling Good" Leslie Bricusse/Anthony Newley "Quando Quando Quando"Tony Renis/Alberto Testa). Zwycięska para w pasodoble znakomicie oddała emocje w tańcu: od pogardy dla przeciwnika po triumf i zwycięstwo. Według jury Krzysztof Tyniec swoim tańcem w piątej edycji programu taniec z gwiazdami przybliżył wszystkim typowy taniec turniejowy. Jednym słowem pokazał wysoką klasę w swoim wykonaniu. Kolejny finałowy ich taniec to tango, które również zatańczyli przepięknie i zawodowo. Pojawiły się z ust jury sugestie, aby Krzysztof zmienił swoje nazwisko z Tyniec na Taniec. Tango: to emocje, zapach kobiety, który idealnie został pokazany w tańcu przez Krzysztofa Tyńca i Kamilę Kajak. Na samym końcu para zatańczyła freestyle, po którym wykonaniu Piotr Galiński powiedział, że przekięknie i oryginalnie zatańczyli fokstrota do nietypowej muzyki. Para Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak zademonstrowali w ostatnim tańcu wyższą szkołę jazdy. Wykonanie tańca stawia Krzysztofa Tyńca na pierwszym miejscu tańczących aktorów w Polsce. W pełni zasłużone zwycięstwo, na które pracowali bardzo długi okres i cały czas reprezentowali w tańcu bardzo wysoki poziom. GRATULACJE!

Ivan Komarenko i Blanka Winiarska zatańczyli w każdej z trzech rund: samba ("Whenever Forever" Gloria Estefan/Tim Mitchell/Shakira); tango ("Arrivederci Roma"Renato Rascel/Pietro Garinei); freestyle (remix utworów "Cancion del Mariachi" Cesar Rosas, "Jej Czarne Oczy" Łukasz Lazer/Ivan Komarenko/Michał Szamański). Ivan Komarenko i Blanka Winiarska zatańczyli w finale na bardzo wysokim poziomie. Również w pełni zasłużyli na finał programu taniec z gwiazdami. Sambę zatańczyli świetnie, następnie tango z elementami tanga turniejowego, a ostatni freestyle był przepiękny i uwiódł Iwonę Pavlovic. Również gratulujemy finałowej parze, bo także pokazali swój wysoki poziom tańca.

W odcinku finałowym wszystkie pary, które brały udział w tej edycji wykonały po jednym ze swoich najlepszych tańców. Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska zatańczyli rumbę. Anna Samusionek i Łukasz Czarnecki: cha cha. Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin: tango. Ewa Wachowicz i Marek Fiksa: pasodoble. Omenaa Mensah i Rafał Maserak: sambę. Bartosz Obuchowicz i Kinga Jurecka: jive. Kasia Cerekwicka i Żora Korolyov: sambę. Katarzyna Tusk i Stefano Terrazzino: sambę. Następnie zwycięska para poprzedniej, czwartej edycji – Kinga Rusin i Stefano Terrazzino zatańczyli pasodoble ("Malaguena" Lecuona Ernesto). Program Taniec z gwiazdami zakończył wspólny walc wszystkich par do utworu Marka Grechuty pt.: "Będziesz Moją Panią".

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak zdobyli Kryształową Kulę
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-05-07 09:53:26 : Monika Lewandowska
GRATULACJE! Wygrała para, która w pełni na to zasługiwała od pierwszego odcinka piątej edycji Taniec z gwiazdami.
2007-05-07 10:55:15 : Izka
Wiedziałam, że wygra Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak. W pełni zasłużona wygrana. Gratuluje również drugiej finałowej parze: Ivan Komarenko i Blanka Winiarska, którzy również zatańczyli przepięknie w finale!
2007-05-07 10:57:41 : Łukasz Niezabitowski
Wygrali najlepsi. Gratuluje!
2007-05-08 17:24:32 : Michał z Warszawy
Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak byli najlepsi w piątej edycji taniec z gwiazdami. Gratuluje! W pełni zasłużone zwycięstwo! Kamila Kajak po raz drugi doprowadziła gwiazdę do finału. Czy nie wiecie czy Kamila Kajak prowadzi szkołę tańca, bo z chęcią poszedłbym do niej na lekcje tańca! Pozdrawiam

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!