Logo - Borkowscy
2006-08-17 : Taniec z gwiazdami - Finał Finałów
Taniec z gwiazdami Finał Finałów już 4 września w Sopocie. Dziesiątki tanecznych kroków, setki bajecznych świateł, tysiące niezwykłych dźwięków, mnóstwo emocji… Sześć finałowych par wszystkich edycji "Tańca z gwiazdami" na oczach trójmiejskiej publiczności stanie do rywalizacji o tytuł Najlepszej. Ich zmagania na parkiecie oceni jury, a ostateczny głos należeć będzie do widzów Opery Leśnej i tych przed telewizorami.

W taneczne szranki o Bursztynową Kulę staną:
- Olivier Janiak i Kamila Kajak
- Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak
- Witold Paszt i Anna Głogowska
- Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska
- Ola Kwaśniewska i Michał Skawiński
- Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Show poprowadzą oczywiście Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański! Na pewno warto być tego wieczoru w Operze Leśnej! Niestety ja nie mogę tam być w tym terminie, tak więc pozostanie mi śledzenie finału w TVN.

Taniec z gwiazdami

Uwielbiam program Taniec z gwiazdami, o czym pisaliśmy już kiedyś w informacji: Taniec z gwiazdami. Zbliża się czwarta edycja programu "Taniec z gwiazdami". Kto zatańczy w czwartej edycji "Taniec z gwiazdami"? To pytanie zadeje sobie teraz bardzo dużo fanów tego programu. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl TVN nie zdradza jeszcze oficjalnie listy osób, które pojawią się w programie, ale gazety bulwarowe podają kolejne nazwiska.

Kilka dni temu "Super Express" informował, że w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy m.in.: Kaję Paschalską, Magdę Wójcik, Przemysława Sadowskiego oraz Piotra Andrzejewskiego. W programie zobaczymy też podobno Marcina Mroczka, gwiazdę serialu "M jak miłość" (pójdzie drogą przetartą już przez brata bliźniaka, który wygrał poprzednią edycję "Tańca z gwiazdami", sam wygrał podobny program - "Show!Time" w konkurencyjnym Polsacie) oraz Michała Milowicza z warszawskiego teatru Buffo. Producenci programu działają w myśl zasady "wszystko jest tajne, łamane przez poufne": każda osoba pracująca przy "Tańcu z gwiazdami" musiała podpisać zobowiązanie do zachowania tajemnicy. (źródło: wirtualnemedia.pl)

IV edycja programu Taniec z gwiazdami rusza w niedzielę, 10 września. Wtedy tak naprawdę okaże się kto zatańczy w tej edycji programu. Czekamy z niecierpliwością.

Katarzyna Borkowska - blog strona prywatna
zobacz Taniec z gwiazdami finał finałów, kto zatańczy?
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2006-08-29 17:21:20 : Patrycja
Witam jestem w podziwie ze od 10 wrzesnia rusza nowa czwarta edycja programu Taniec z gwiazdami! Bardzo lubie ten program, a co do poniedzialkowego tańca z gwiazdami, to już się nie mogę doczekać i napewno mnie nie zabraknie przed telewizorem. Stawiam na Mroczka i Anetę Piotrowską powodzenia!
2006-09-05 16:27:51 : Magda
Czy wiecie już kto zwyciężył? Wiem tylko że do finału doszli Kasia Cichopek i Marcin Hakiel oraz Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska ale kto wygrał nie wiem... Pomóżcie...
2006-09-05 19:29:19 : Borkowscy
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wygrali Bursztynową Kulę Finału Finałów. Więcej informacji pod adresem: Taniec z gwiazdami - wyniki finału.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!