Logo - Borkowscy
2007-10-01 : Taniec z gwiazdami - Fidusiewicz
Kolejny odcinek programu Taniec z Gwiazdami już za nami! Tym razem rozstaliśmy się z dwiema parami. Według głosowania telewidzów najmniej punktów zdobyła para: Adam Fidusiewicz i Alesya Surowa, którzy wykonali nam paso doble do utworu The road to hell Chris Rea. Szkoda, bo w Adamie widać było zapał do nauki tańca, który mógł pokazać nam w kolejnych odcinkach programu Taniec z gwiazdami. Widocznie głosujący telewidzowie uważali inaczej...

Adam Fidusiewicz i Alesya Surowa

Niestety, z powodu kontuzji, również Halina Młynkova musiała zrezygnować z dalszego udziału w programie Taniec z Gwiazdami. Rozstaliśmy się z dwiema parami. Byliśmy trochę tym zaskoczeni, bo w pierwszym odcinku, jak z udziału w tanecznym show zrezygnował Stachursky nie odpadała inna para. Teraz zrezygnowała Młynkova i niestety mimo to musiała odpaść para, która zdobyła najmniejszą ilość głosów. Dlaczego? Zapewne nikt nam nie odpowie na to pytanie, dlatego poniżej opiszemy w kilku słowach pozostałe pary tańczące we wczorajszym odcinku programu taniec z gwiazdami.

Na pierwszy ogień poszła Isis Gee i Żora Korolyov, którzy pokazali nam w swoim wykonaniu foxtrot’a. Według opinii jury Isis Gee łączy w sobie wiele talentów: śpiew, urodę, aktorstwo i taniec. Isis Gee ma bardzo atrakcyjną górę taneczną (uśmiech), ale chwilowo traciła ramę taneczną. Od jury otrzymali za swój taniec 30 punktów.

Jako kolejny na parkiecie zaprezentował się: Rafał Bryndal z Magdaleną Soszyńską w paso doble. Niestety w wykonaniu gwiazdy nie obejrzeliśmy ani jednego zatańczonego kroku. Paso doble było w formie chodzonej. Cóż jak widać nie zawsze telewidzowie oceniają taniec, a czasami wystarczy poczucie humoru i gwiazda przechodzi dalej. Miejmy nadzieję, że w kolejnym odcinku Tańca z gwiazdami obejrzymy, choć kilka kroków tanecznych.

Po nich obejrzeliśmy paso doble w wykonaniu pary: Jacek Kawalec i Blanka Winiarska. Przy tej parze obejrzeliśmy fantastyczne kroki. Jednym słowem para pokazała nam świetne zatańczone paso doble.

Kolejna para, która wyszła na parkiet to: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino. Para zatańczyła foxtrot’a. Niestety nie był to taniec w najlepszym wykonaniu, ale usprawiedliwieniem Justyny Steczkowskiej był fakt, że prawie cały tydzień była za granicą. Tak, więc na przygotowanie wczorajszego tańca miała tylko 2 dni. Miejmy nadzieję, że w kolejnym odcinku obejrzymy wyczyny taneczne Steczkowiskiej.

Po Steczkowskiej obejrzeliśmy parę: Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin, która zatańczyła nam paso doble. Według jury ich interpretacja i wykonanie była piękna i kontrowersyjna, ale Mateusz Damięcki wypadał z rytmu. Ocena jury jednak mówiła sama za siebie, bo otrzymali sporo punktów. Będziemy śledzili ich taniec w kolejnych odcinkach, bo jest jedna z par, która zasługuje na finał szóstej edycji Taniec z gwiazdami.

Jako następna para na parkiecie pojawiła się: Daria Widawska i Robert Kochanek w foxtrocie. Para oddała wspaniale nastrój tańca, ale niestety było według jury mało foxtrota w foxtrocie. Trzymamy kciuki, aby w kolejnych odcinkach było więcej tańca w tańcu.

Kolejna para, która wyszła na parkiet to Helena Vondrackova i Milan Placko i pokazała nam się w foxtrocie. Jako pierwsi zatańczyli rytmiczny foxtrot i muskali po parkiecie w studiu programu.

Po Vondrackovej na parkiecie pojawił się w paso doble Krzysztof Bosak i Kamila Kajak. Według jury Bosak powinien tańczyć bliżej Kamili Kajak, ponieważ w partiach tanecznych z Kamilą było super. Natomiast, gdy tańczył osobno było nieśmiało i smutno. Na pewno w kolejnym odcinku będzie jeszcze lepiej.

Na koniec foxtrota zatańczyła: Anna Guzik i Łukasz Czarnecki. Ich foxtrot był najlepszym ze wszystkich fokstrotów ze wszystkich tańców. Każda figura była świetnie wykończona. Po nich miała zatańczyć Halina Młynkova, jednak niestety z powodu kontuzji zrezygnowała z tańca. Czy już macie swoich faworytów?

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
kolejny odcinek programu taniec z gwiazdami za nami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-10-01 20:40:29 : Anka
Myślałam, że jak Młynkova zrezygnuje to nikt więcej nie odejdzie z tego programu. Zaskoczyłam się, ale jak widać nie tylko ja. Moją faworytką jest Steczkowska i Damięcki. Te dwie pary chciałabym zobaczyć w finale.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!