Logo - Borkowscy
2008-05-05 : Taniec z gwiazdami Elisabeth Duda
Podczas dziesiątego odcinka tanecznego show Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: ELISABETH DUDA i Mario Di Somma, którzy zatańczyli american smooth oraz cha cha. Para zatańczyła oba tańce poprawnie i szkoda, że to właśnie oni zdobyli najniższą sumę punktów i musieli pożegnać się z programem TANIEC Z GWIAZDAMI.

Elisabeth Duda i Mario Di Somma

Robert Janowski i Anna Bosak zatańczyli nam: sambę oraz walc wiedeński. Chociaż Ania, pokazała nam piękną i seksowną figurę, to samba w ich wykonaniu, nie podniosła temperatury w studiu. Figury z samby turniejowej, niestety były poza rytmem. W przypadku walca wiedeńskiego, również nie było rewelacji. W ich wykonaniu, niestety było mało walca. Jury zauważyło sporo błędów z turniejowego walca.

Magdalena Walach i Cezary Olszewski zatańczyli nam: american smooth oraz cha cha. Oglądanie ich w tańcu należało i należy do przyjemności. American smooth w ich wykonaniu było bardzo płynne i profesjonalne, co potwierdzili swoją oceną jury (40 pkt). Magda Walach pokazała, że pięknie tańczy i potrafi bawić się swoim tańcem. Trzymamy kciuki za tą parę, bo należą oni do grona naszych faworytów.

Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska Michno zatańczyli nam: sambę oraz walc wiedeński. Po sambie w ich wykonaniu, opinie jury były bardzo zróżnicowane. Jedni mówili, ze było całkiem nieźle, natomiast inni stwierdzili, że nie było różnorodności rytmów i ich samba, była sambą w parku sztywnych (cokolwiek to znaczy). W walcu wiedeńskim, niestety było bardzo mało walca i poza rytmem. Mariusz, powodzenia w kolejnym odcinku Taniec z gwiazdami.

Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki zatańczyli nam: american smooth oraz cha cha. American smooth w ich wykonaniu było bardzo fajne. Tamara, mogła w pełni zatańczyć i pokazała swoją prawidłową pracę stóp. Ich cha cha, niestety wypadała z rytmu, ale obrazek w tańcu był bardzo fajny. Zobaczymy, jak poradzą sobie w kolejnym programie. Powodzenia.

Gościem specjalnym tego odcinka Taniec z gwiazdami, była Madita, która wykonała dwa utwory Because i Better Brother z towarzyszeniem grupy Volt. Pozostały 4 pary. Kto należy do Waszych faworytów tanecznego show? Czekamy na Wasze komentarze, po 10 odcinku tanecznego show Taniec z gwiazdami.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadła Elisabeth Duda
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2008-05-04 23:24:25 : Edyta K.
Powinna wygrać para Magdalena Walach i Cezary Olszewski.
2008-05-17 21:06:52 : Nikola O.
To niesprawiedliwe, że odpadła Elisabeth! Ona tak pięknie tańczyła! Taniec z Gwiazdami nie będzie już taki wesoły bez nich !!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!