Logo - Borkowscy
2007-11-19 : Taniec z gwiazdami - Damięcki
Półfinał tanecznego show Taniec z gwiazdami już za nami. Mieliśmy przyjemność obejrzeć 3 najlepsze pary szóstej edycji Taniec z gwiazdami. Niestety musieliśmy się pożegnać z parą: Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin, którzy zatańczyli nam: cha-cha oraz tango argentyńskie. Jak zwykle Mateusz Damięcki udowodnił, że tańczy bardzo dobrze, wręcz z wyższej półki. W cha-cha pokazał wspaniałą pracę stóp, natomiast w tangu argentyńskim udowodnił, że jest doskonałym tancerzem na miarę finału szóstej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jednak głosujący telewidzowie nie dali im szansy pokazać się w finałowym odcinku. Szkoda, że odpadła para: Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin, bo według nas zasługiwali na finał tej edycji programu Taniec z gwiazdami.

Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin

W półfinałowym odcinku programu Taniec z gwiazdami, każda z par zatańczyła nam pod dwa tańce: cha-cha oraz tango argentyńskie. Gościem specjalnym tego odcinka Taniec z gwiazdami był szwedzki wykonawca Mans Zelmerlöw, który w programie wykonał dwa utwory Maniac oraz Miss America.

Anna Guzik i Łukasz Czarnecki, zatańczyli nam również: tango argentyńskie i cha-cha. Para w tangu pokazała przepiękny klimat, świetny przepływ energii i kamienną twarz, która idealnie pasuje do tanga argentyńskiego. Niestety nie poradzili sobie zbyt dobrze z cha-cha, której wyraz był świetny, ale niestety sam taniec był średni technicznie.

Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino podobnie jak poprzednie pary zatańczyli nam w tym odcinku: cha-cha oraz tango argentyńskie. W cha-cha pokazali nam wspaniały występ pełen zmysłów i sexu. Według jury nikt jeszcze w programie Taniec z gwiazdami nie zatańczył tak dobrze technicznie cha-cha. Jednym słowem ich cha-cha została zatańczona z wielką klasą! Przy ich tangu argentyńskim Piotrowi Galińskiemu opadła kopara, ponieważ uwielbia on tango, a w takim obrazie, jaki przedstawiła ta para, to oddali całe sedno tego tańca.

Już za tydzień finał szóstej edycji Taniec z gwiazdami, podczas którego obejrzymy po trzy tańce w wykonaniu dwóch par: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino, oraz Anna Guzik i Łukasz Czarnecki. Kto wygra Taniec z gwiazdami i zdobędzie czerwone porche!?!? Oprócz tego, na parkiecie zobaczymy wszystkie gwiazdy szóstej edycji Taniec z gwiazdami, które zaprezentują swoje najlepsze tańce. Gościem specjalnym programu będą zwycięzcy poprzedniej edycji: Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
Mateusz Damięcki odpadł z show taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-11-18 22:05:29 : Anka
Steczkowska jest najlepsza i musi wygrać!
2007-11-21 13:31:06 : Iwona Mikulska
Jeśli wygrywa hela w opałach w tańcu z gwiazdami, to żadnych edycji już nie będę oglądać. Chcę żeby wygrała Steczkowska
2007-11-24 16:25:22 : Moniczka
Justyna Steczkowska i Anna Guzik, zmierzą się w finale programu Taniec z gwiazdami. Emocje rosną z każdym dniem, bo obie dziewczyny mają ogromne szanse na wygranie programu. Anna Guzik wybrała walca i quickstepa, a Justyna Steczkowska natomiast: american smooth i cha-chę. Która kobieta wygra? Ja stawiam na seksowną Justynę Steczkowską!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!