Logo - Borkowscy
2007-05-07 : Taniec z Gwiazdami - czy będzie szósta edycja tanecznego show w TVN
Dostajemy od was kilka maili z pytaniem, czy będzie szósta edycja tanecznego show Taniec z Gwiazdami w TVN? Niestety nie mamy przecieków ze stacji TVN i nic o tym nie wiemy. Przyznajemy, że z miłą chęcią obejrzelibyśmy kolejną edycję tego bardzo popularnego programu. Przeszperaliśmy trochę Internet i wyczytaliśmy w serwisie plotkarskim Pudelek.pl, że są już robione przymiarki do szóstej edycji programu Taniec z gwiazdami, która miałaby ruszyć na jesień. Podobno trwa kompletowanie składu gwiazd.

Jak możemy przeczytać na Pudelek.pl propozycje udziału w programie Taniec z gwiazdami dostały już Ania Powierza i Renata Dąbkowska. Są kolejne przymiarki do Dody (Dorota Rabczewska) i Natalii Kukulskiej. Ciekawe, kto jeszcze pojawi się w szóstej edycji tańca z gwiazdami, jeżeli wogóle będzie kolejna edycja.

Kolejną rzeczą, którą znaleźliśmy i wskazywałaby na to, ze TVN ma w planach kolejną edycję tanecznego show, to informacja w aktualnościach na oficjalnej stronie Tańca z gwiazdami: tanieczgwiazdami.onet.pl, że trwa casting dla tancerzy. To jedyna oficjalna informacja o tym, że może pojawi się kolejna edycja Tańca z gwiazdami. Czy znajdzie się tyle gwiazd, które zechcą zatańczyć w szóstej edycji? Zobaczymy.

Na razie skończyła się piąta edycja programu Taniec z gwiazdami, a za tydzień będziemy mogli obejrzeć odcinek specjalny programu Taniec z Gwiazdami, w którym zatańczą jurorzy, a oceniać ich będą Wojewódzki, Szczuka i Majewski. Nie ma się co obawiać o profesjonalne jury Pavlovic i Galińskiego, bo to profesjonalni tancerze, ale jak poradzi sobie Zbigniew Wodecki i Beata Tyszkiewicz? Zobaczymy już za tydzień.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
czy będzie szósta edycja programu taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-05-07 11:49:33 : Monika
byłoby super gdyby była kolejna szósta już edycja tańca z gwiazdami. Jestem ZA!
2007-05-07 12:03:01 : Łukasz
Mam nadzieję, że będzie szósta edycja Tańca z gwiazdami. W końcu nie ogłaszaliby na oficjalnej stronie Tańca z gwiazdami castingu na tancerzy. :)
2007-05-07 12:07:53 : Irek Jankowski
Chciałbym obejrzeć Dodę w tańcu z gwiazdami. To byłby najciekawsza i najseksowniejsza edycja tańca z gwiazdami.
2007-05-07 19:36:01 : Izka
Faktycznie informują na oficjalnej stronie o castingu na tancerzy. Jednym słowem to potwierdzenie, że planują kolejną szóstą edycją taniec z gwiazdami. Super!
2007-05-08 15:47:08 : Kinga Foremniak
13 maja gwiazdy znane z poprzednich edycji zatańczą najlepiej oceniane przez jury i widzów tańce. Polecam!
2007-05-09 09:20:14 : Monia
W Pudelek.pl napisali, że w 6 edycji Tańca z gwiazdami prawie na pewno wystąpi tańcząca w Volcie Nina Tyrka. Urządzają casting na tancerzy, a już jedna tancerka jest wiadoma ;)
2007-05-09 09:26:43 : Teresa Nowotniak
W najbliższym niedzielnym programie Taniec z gwiazdami przypomniane będą najlepsze tańce w wykonaniu: Krzysztofa Tyńca i Kamili Kajak, Joanny Liszowskiej i Roberta Kochanka, Przemysława Sadowskiego i Ewy Szabatin, Kingi Rusin i Stefano Terrazzino, Joanny Jabłczyński i Piotra Kiszki, Oli Kwaśniewskiej i Michała Skawińskiego. Po raz pierwszy zobaczymy jurorów Tańca z gwiazdami nie tylko za stołem sędziowskim, lecz na parkiecie! Szykuje się rewelacyjny program. Już nie mogę się doczekać ;)
2007-05-16 07:24:35 : Edyta Lewandowska
W mediach pojawiła się informacje, że Walter zapowiada, że jesienią kanał TVN przedstawi mocną ofertę programową. Pojawi się m.in. szósta edycja Tańca z gwiazdami. Czekamy z niecierpliwością na szóstą edycję tańca z gwiazdami! ;)
2007-05-16 12:27:27 : Fanka tańca z gwiazdami
Dużo już piszą, że telewizja TVN już powoli przygotowuje się do szóstej odsłony programu Taniec z gwiazdami. TVN ma nadzieję, iż zaprosi do udziału nowe gwiazdy. Podobno ma być Agnieszce Dygant. Fajnie będzie jak się pojawi Agnieszka w tańcu z gwiazdami. Według nieoficjalnych informacji zmienią się stawki dla gwiazd za pojawienie się na parkiecie.
2007-05-16 17:12:51 : Fan tańca i Dody
Byłbym szczęśliwy, gdyby moja ukochana Doda pojawiła się w moim ulubionym programie Taniec z gwiazdami. Pozdrawiam innych fanów tańca z gwiazdami.
2007-05-24 16:53:51 : Zuzanna Królikiewicz
Uważam że powinna w następnej edycji zatańczyć: Doda, Mandaryna , Monika Brotka, Gosia Andrzejewicz i różni piłkarze. PROSZĘ
2007-05-29 19:17:03 : ona
a ja bardzo bym chciala zeby mandaryna wystapila w tancu z gwiazdami
2007-06-06 17:10:33 : Michał
6 edycja Taniec z gwiazdami już chyba po wakacjach. Nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że któraś z dużych gwiazd pojawi się w programie np: DODA, MANDARYNA itp... eh to byłby seksowny program, aż chciałoby się go oglądać!
2007-06-13 19:00:02 : Irek
Wypatruję z utęsknieniem szóstej edycji taniec z gwiazdami! Mogłaby zgodzić się DODA na taniec w programie. Byłoby SUPER!
2007-06-18 08:13:20 : Klauda L.
Renata Lepper, córka wicepremiera, prawdopodobnie zatańczy w szóstej edycji Tańca z gwiazdami. (donosi Pudelek)
2007-06-26 10:56:40 : Moniczka
Edyta Herbuś odmówiła udziału w szóstej edycji programu Taniec z gwiazdami! Czy ona nie jest zbyt pewna swojej sławy? Oby tylko ludzie o niej przez to nie zapomnieli, jak tak dalej będzie chodziła z nosem zadartym i głową w chmurach sławy...
2007-07-12 11:40:43 : Monia
Według informacji na pudelek.pl w szóstej edycji Tańca z gwiazdami zatańczą: Borys Szyc, Weronika Rosati, Maciej Zakościelny, Natasza Urbańska, Natalia Kukulska, Magdalena Schejbal, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Ula Dębska, Tomasz Kot, Renata Lepper, Agnieszka Dygant. Czy potwierdzi się ta lista? Poza wymienionymi gwiazdami, w programie mają wystąpić jeszcze 2 gwiazdy - w 6. edycji w rywalizacji weźmie udział aż 14 par. Zmienia się też regulamin - uczestnicy będą odpadać co 2 odcinki.
2007-07-18 08:05:14 : Kameleon Krystek
W szóstej edycji Tańca z gwiazdami ma wystąpić: Piotr Fronczewski. Czy zatańczy? Zobaczymy
2007-07-19 09:31:10 : Iwona
Informator Pudelka donosi, że w 6 edycji Tańca z gwiazdami wystąpi Jacek Kawalec.
2007-07-24 08:38:26 : Irena
Pojawiły się również doniesienia, że w szóstej edycji Taniec z gwiazdami zatańczy również Natalia Kukulska. Podobno TVN będzie jej płacił 14 tys.zł. za każdy program. Ale kasa. Weźcie mnie do tańca z gwiazdami. Zatańczę nawet za 5000 za odcinek.
2007-07-25 10:07:23 : Wera
Realizatorami Tańca z gwiazdami TVN-u dogaduje się Alicja Bachleda-Curuś. ciekawe czy się zdecyduje. Oj ciekawa może być szósta edycja Tańca z gwiazdami!
2007-07-29 00:14:35 : Tobi
Podobno w szóstej edycji tańca z gwiazdami zatańczy Helena Vondrackova. Czyżby TVN chciał na ostatnią edycję tanecznego show ściągnąć jak najwięcej sław? Wystarczyłaby im DODA i już mieliby wielką oglądalność :)
2007-07-31 00:34:22 : Borkowscy
2007-09-08 21:33:49 : Mooooonika
Uwielbiam Taniec Z Gwiazdami i byłoby SUPER gdtby była kolejna EDYCJA!!!!!

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!