Logo - Borkowscy
2007-11-11 : Taniec z gwiazdami - Bryndal
Ćwierćfinał programu Tańca z gwiazdami już za nami. Ostatni raz obejrzeliśmy taniec w wykonaniu pary: Rafał Bryndal i Magda Soszyńska, którzy zatańczyli nam jive oraz american smooth. Bryndal przeniósł do swoich tańców wdzięki i ogromne poczucie humoru. To jedyna osoba, która potrafiła wszystkich rozbawić i dzięki temu oglądaliśmy go do ćwierćfinałów. W półfinałach na pewno zabraknie jego poczucia humoru. :)

Rafał Bryndal i Magda Soszyńska

Ćwierćfinałowy odcinek programu Taniec z gwiazdami otworzyła grupa Hot Gossip. Gościem specjalnym tego odcinka Taniec z gwiazdami, była Natalia Kukulska, która wykonała utwór Sexi Flexi. Do półfinału doszły 3 pary: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino, Anna Guzik i Łukasz Czarnecki, Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin.

Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino zatańczyli nam w tym odcinku: walc angielski oraz samba. Para niestety nie poradziła sobie zbyt dobrze w walcu angielskim, w którym niestety zabrakło kroków technicznych. Sam taniec oczywiście pod kątem emocjonalnym był świetny. Steczkowska i Terrazzino nadrobili swoją punktację w sambie, która była bardzo żywiołowa i gorąca. W odróżnieniu od walca, w ich sambie było 100% samby. Chcemy tą parę obejrzeć w finale Taniec z gwiazdami! Mamy nadzieję, że Wy również?

Anna Guzik i Łukasz Czarnecki, zatańczyli nam również dwa tańce: walc angielski i samba. Ich walc angielski był bardzo elegancki, w którym para miała ze sobą świetny kontakt w tańcu. Następnie Guzik i Czarnecki zatańczyli sambę, której otoczka była bardzo kontrowersyjna i kłóciła się z kanonem ognistej smaby. Jury było zaskoczone, że Ania Guzik zgodziła się zatańczyć w niebieskim (zimnym) kostiumie. Suma sumarum para otrzymała wystarczającą ilość głosów, aby przejść do półfinału programu Taniec z gwiazdami.

Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin, zatańczyli nam: jive oraz american smooth. W jive mogliśmy podziwiać ich jak zwykle piękne kroki podstawowe, oraz świetną stylizację. W american smooth Damięcki i Szabatin pokazali nam finezję, urok i piękną sylwetkę. Czego chcieć więcej? Telewidzowie dali im szansę zatańczyć w półfinale i chcielibyśmy ich obejrzeć w finale szóstej edycji Taniec z gwiazdami. Czy im się to uda? Zobaczymy!

W następnym odcinku Taniec z gwiazdami, pary zatańczą tango argentyńskie, oraz cha-cha. Robi się coraz bardziej gorąco. Kto zdobędzie kryształową kulę szóstej edycji Taniec z gwiazdami? Czekamy na wasze komentarze.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
Rafał Bryndal odpadł z show taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-11-11 22:29:34 : Iwona
Chciałabym żeby wygrała Steczkowska!
2007-11-12 07:31:47 : Teresa z Nowej Iwicznej
Lubię Bryndala za jego dystans do siebie i ogromne poczucie humoru, jednak tańczyć to za bardzo nie umiał, chociaż nie powiem - zatańczyłabym z nim na jakiejś imprezie :) W finale widzę Steczkowską i Damięckiego, bo są w szóstej edycji najlepsi!
2007-11-12 20:07:55 : Anka
Chcę w finale zobaczyć Damięckiego i Steczkowską! Kto z nich wygra szóstą edycję tańca z gwiazdami? Obie pary są super!
2007-11-12 20:49:33 : Adam
Widziałem na żywo Magdę Soszyńską. Mówię wam to przepiękna kobieta. Chyba się zakochałem! :) Na kogo stawiam? Na Steczkowską!
2007-11-13 07:47:23 : Kacha
Szóstą edycję tańca z gwiazdami wygra Steczkowska!
2007-11-14 20:05:37 : Iza
Orientujecie się czy będzie siódma edycja Taniec z gwiazdami?
2007-11-14 20:28:00 : Borkowscy
Wszystko na to wskazuje. Pojawiają się różne informacje: siódma edycja taniec z gwiazdami.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!