Logo - Borkowscy
2007-10-15 : Taniec z gwiazdami - Bosak
We wczorajszym szóstym już odcinku Taniec z gwiazdami pożegnaliśmy się z parą: Krzysztof Bosak i Kamila Kajak, która zatańczyła nam sambę do utworu Bamboleo Tonino Baliardo Jahloul Bouchikhi Simon Diaz Nicolas Reyes. Para sambę wykonała bardzo przyzwoicie, chociaż w tańcu Krzysztofa Bosaka brakowało trochę ruchu bioder. Otrzymali zarówno od jury, jak i głosującej publiczności najniższą punktację ze wszystkich par, które tańczyły we wczorajszym odcinku Taniec z gwiazdami. Szkoda, że odpadli, ale teraz Krzysztof Bosak będzie mógł zająć się kampanią wyborczą przed wyborami do parlamentu. Powodzenia!

Krzysztof Bosak i Kamila Kajak

Wczorajszy program Taniec z gwiazdami otworzył występ grupy Hot Gossip. Oprócz tego gośćmi specjalnymi byli muzycy i tancerze grupy Ritmodelia, a także Helena Vondrackova, która wykonała utwór Samba. W niedzielny wieczór pary zaprezentowały się w dwóch tańcach: sambie i american smooth.

Jako pierwsi na parkiet wyszli: Mateusz Damięcki z Ewą Szabatin, którzy zatańczyli nam wspaniałą sambę. Podczas swojego tańca pokazali nam prawdziwy żywioł i energię, jaką z ich emanuje. Chociaż, jury dopatrzyło się również minusów np.: brak balsingu. Mateusz opowiadał, że nie leżą mu tego typu tańce, ale jak widać poradził sobie wyśmienicie. Punktacja jury może nie była za wysoka, ale para i tak należy do jednych z faworytów tej edycji Taniec z gwiazdami. Trzymamy kciuki.

Następnie obejrzeliśmy american smooth w wykonaniu Isis Gee i Żora Korolyov. Tym razem Isis Gee swoim tańcem zaskoczyła wszystkich. Było bardzo delikatnie i z wdziękiem. Taniec został zatańczono super! Para otrzymała sporą ilość punktów od jury (36).

Po Isis obejrzeliśmy sambę w wykonaniu pary: Rafał Bryndal i Magdalena Szoszyńska. Chociaż jury dość ciepło wypowiada się o Rafale, to uważamy, że troszkę zaczynają przesadzać z tym dobrym słowem. Nie ma się co oszukiwać, ale Rafał Bryndal tańczyć nie potrafi, a z odcinka na odcinek skutecznie czaruje widzów żartem i swoim osobistym urokiem. Faktycznie tańczy z piękną i seksowną kobietą, która potrafi tańczyć, ale niestety Rafał Bryndal dość skutecznie chyba broni się, żeby Magdalena Soszyńska go rozruszała. Oby w kolejnym odcinku było więcej tańca w tańcu.

Kolejna para, która wyszła na parkiet to: Daria Widawska i Robert Kochanek. Zademonstrowali nam w swoim wykonaniu american smooth. Zatańczyli pięknie i elegancko. Chociaż na koniec Daria Widawska potknęła się, to i tak nie przekreśliło uroku całości ich tańca. Pavlović pocieszyła Darię stwierdzeniem, że u kobiet nie jest najważniejsze jak kończą. Życzymy powodzenia w kolejnych odcinkach.

Następnie obejrzeliśmy Krzysztofa Bosak i Kamilę Kajak, ale pisaliśmy o nich na początku informacji, dlatego od razu przejdziemy do kolejnej pary: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino. Para ta przepięknie zatańczyła nam american smooth. Justyna Steczkowska w czarnym obcisłym stroju wyglądała sexy! Piosenkarka zatańczyła nam zawodowo! Para otrzymała 4 x 10. Z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki Taniec z gwiazdami i tańce w wykonaniu tej pary.

Po nich obejrzeliśmy sambę w wykonaniu: Jacek Kawalec i Blanka Winiarska. W ich tańcu zachowana została praca bioder i Jacek Kawalec zatańczył sporo kroków samby! Anna Guzik i Łukasz Czarnecki zatańczyli american smooth i według jury w ich wykonaniu było najwięcej figur foxtrota. Powodzenia w kolejnych odcinkach Taniec z gwiazdami!

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
poseł Krzysztof Bosak odpadł z taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-10-15 15:21:37 : Anka
Justyna Steczkowska wczoraj wyglądała CZADOWO i zatańczyła jak seksowna kocica! To jest moja faworytka tej edycji Taniec z gwiazdami! Trzymam kciuki!
2007-11-10 19:58:15 : Aśka
Tylko że Bosak dostał małą ilość pkt od jurorów a u widzów był jakoś na początku chba 3! Raczej nie macie sprawdzonych wiadomości
2007-11-11 10:43:22 : Ivan
Jak otrzymali od ludzi dużo głosów, to dlaczego Bosak odpadł? Chciał zająć się kampanią wyborczą do parlamentu?

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!