Logo - Borkowscy
2019-01-19 : Podwójny rocznik - szkoły średnie
Piaseczyńskie Porozumienie Rad Rodziców zorganizowało spotkanie na temat rekrutacji do szkół średnich w roku szkolnym 2019-2020. Była to konferencja przeznaczona przede wszystkim dla rodziców uczniów obecnych klas VIII szkół podstawowych i III klas gimnazjum, którzy zmierzą się z tzw. "podwójnym rocznikiem". Na spotkaniu pojawiła się bardzo duża grupa rodziców, która jest zainteresowana tym tematem, przedstawicieli władz samorządowych oraz nie zabrakło dyrektorów szkół średnich z terenu powiatu piaseczyńskiego.

Konferencja na temat rekrutacji do szkół średnich - podwójny rocznik
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Jestem trochę spokojniejszy po wysłuchaniu informacji i zapoznaniu się z prezentacjami. Przed rodzicami takich dzieci (m.in. przede mną) jest nie lada wyzwanie, jakim jest między innymi zainteresowanie ich konkretnymi szkołami średnimi i wsparcie tych młodych ludzi w wyborze najciekawszej dla nich szkoły. Na początku lat 90-tych, kiedy sam dokonywałem takiego wyboru, nie miałem dookoła tylu doradców i chociaż po skończeniu liceum ekonomicznego, zdecydowałem się na całkowitą zmianę kierunku swojej dalszej edukacji na wyższym poziomie (wybrałem informatykę), to nie żałuję swojego pierwszego poważniejszego wyboru. Być może dzisiejsze wybory dla Waszych dzieci, też nie będą tymi właściwymi, które wskażą im kierunek dalszej edukacji na studiach, ale musimy im w tym pomóc.

Oferta szkół na terenie powiatu piaseczyńskiego nie jest taka mała i nie macie do wyboru tylko LO przy Chyliczkowskiej w Piasecznie. Może kogoś zainteresują ciekawe oferty szkół zawodowych np.: w Górze Kalwarii, tylko pozostaje pytanie - czy do tego czasu Gmina Góra Kalwaria, przy współpracy z pozostałymi gminami, rozwiąże problem dojazdu do tych szkół? UWAGA! Ostatni tydzień lutego 2019 r. będzie tygodniem drzwi otwartych w szkołach na terenie powiatu piaseczyńskiego! Poznajcie razem te szkoły i ich ofertę.

Rekrutacja do szkół średnich - podwójny rocznik

Wszystkich rodziców, którzy mają dzieci w tym wieku, zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego, gdzie możecie znaleźć m.in. wykaz szkół powiatowych oraz pliki wyświetlone podczas spotkania piaseczno.pl/rekrutacja-2019-2020

Marcin Borkowski / Martin
spotkanie na temat rekrutacji do szkół średnich
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
Twój komentarz może być pierwszy...

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!