Logo - Borkowscy
2007-12-09 : Po Prostu Taniec Taniec z Gwiazdami
Obejrzeliśmy PO PROSTU TANIEC, gdzie zatańczyły gwiazdy z dwóch tanecznych show: Taniec z Gwiazdami oraz You Can Dance Po Prostu Tańcz. Program Po Prostu Taniec dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń, a niektóre wykonania np.: Bryndala - rozbawiły nas do łez. Zwycięzcami programu PO PROSTU TANIEC zostali: Anna Guzik i Rafał Kamiński (Roofi).

PO PROSTU TANIEC

Program Po Prostu Taniec poprowadzili: Piotr Gąsowski, Kinga Rusin i Katarzyna Skrzynecka. Natomiast występy par ocenili sędziowie w składzie: Iwona Pavlović, Piotr Galiński, Michał Piróg oraz Agustin Egurrola. Ostateczną decyzję podjęli telewidzowie wysyłający swoje SMSy poparcia! Dodatkową atrakcją programu był występ grupy VOLT Agustina Egurroli, która wykonała układy choreograficzne do utworów Hang Up oraz Show Must Go On. Na parkiecie pojawiła się również Isis Gee, która tym razem zaśpiewała piosenkę Caruso.

Diana Staniszewska (Sasza) i Rafał Bryndal zatańczyli nam w programie: jive oraz pop. Oczywiście jive im nie wyszedł, ale w tańcu pop pokazali klasę, tj.: Diana swoim wspaniałym tańcem, a Bryndal wspaniałym poczuciem humoru. Bryndal nie musi tańczyć, on i tak potrafi rozbawić ludzi do łez! :)

Anna Guzik i Rafał Kamiński (Roofi) zaprezentowali nam się w: tangu oraz hip-hop'ie. Tango w wykonaniu Roofi, nie do końca wyszło, ale Ania Guzik skutecznie nadrabiała i było czuć rytm. Para cudownie zatańczyła hip-hop! Oczywiście przy hip-hop - Rafał czuł się jak ryba w wodzie, ale i Ania Guzik wszystkich zaskoczyła swoim seksownym tańcem. Nie mieliśmy pojęcia, że Ania potrafi tak fajnie zatańczyć hip-hop! To był niesamowity pokaz i w pełni zasłużone zwycięstwo! BRAWO!

Anna Bosak (Bosa) i Mateusz Damięcki pokazali nam swój kunszt taneczny w: walcu angielskim i jazz. W walcu pokazali nam, że oboje potrafią znakomicie tańczyć. Jazzu niestety Mateusz nie nauczy się w tydzień, co było widać w ich wykonaniu. Ogólnie wypadli bardzo dobrze, ale nie wystarczyło to do tego, aby wygrać program Po Prostu Taniec. Para, sama w sobie prezentowała się extra!

Justyna Steczkowska i Maciej Florek (Gleba) zatańczyli nam: tango oraz modern. W tangu para pokazała nam niezwykłe emocje, chociaż Gleba podobno za bardzo szarpał Justynę. Nie zauważyliśmy tego, ale cóż my jedynie uwielbiamy taniec. W wykonaniu tańca modern widać było, że Maciej Florek był w swoim żywiole. To był taniec, w którym Justyna Steczkowska znikła w cieniu profesjonalizmu Gleby!

Skończył się program Taniec z Gwiazdami, może będzie siódma edycja tańca z gwiazdami? Skończyła się również pierwsza edycja programu You Can Dance, ale przy tym tanecznym show już jesteśmy pewni że wkrótce rozpocznie się casting. Na stronie youcandance.onet.pl poinformowali, że nie możecie przegapić swojej szansy, ponieważ castingi do drugiej edycji You Can Dance - Po Prostu Tańcz już niebawem! Jeżeli kochasz tańczyć i potrafisz to robić, to powinieneś śledzić stronę programu.

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
You Can Dance + Taniec z Gwiazdami = Po Prostu Taniec
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-12-09 22:51:53 : julka
Roofi powinien wygrać You Can Dance, ale udało mu się w przypadku Po Prostu Tańcz! Gratuluję ROOFI!
2007-12-09 22:59:55 : Szkarlatynka
Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie Ania Guzik tym hip hopem, nie spodziewałabym sie tego po niej. Gratulacje dla Guzik i Roofiego!
2007-12-10 09:44:47 : Maciek
Brawo Roofi i Ania!!!
2007-12-10 11:59:42 : Mariola
Bardzo mi się spodobał program Po Prostu Taniec, ale widać było że hip-hop, jazz oceniało jury zdecydowanie wyżej. :)
2007-12-10 13:19:00 : Edyta Lewandowska
W programie PO PROSTU TANIEC podobało to, że mieliśmy prawdziwych jurorów, którzy znają się na rzeczy, a nie jakąś Pazurę, Wodeckiego, czy Tyszkiewicz. Pojęcie o tańcu mają minimalne - wolę słuchać opinii profesjonalistów.
2007-12-10 14:22:34 : Ivan
Piotr Gąsowski dał czadu odczytując wyniki głosowania w programie Po prostu Taniec. Czytając w odwrotnej kolejności wyniki głosowania, wskazał Anię i Rafała jako przegranych, przez co automatycznie wygadał się, że to oni zwyciężyli. Ciekawy jestem, czy TVN wyciągnie z tego jakieś konsekwencje, bo spalił całe ogłoszenie wyników... ale ciapa.
2007-12-10 17:46:29 : Kacha
Ja to nie mogę się doczekać kolejnej edycji Taniec z Gwiazdami i You Can Dance!
2007-12-13 20:03:31 : sandra
posze podajcie mi tytuł piosenki drugiego tanca justyny i gleby
2007-12-13 20:16:35 : Borkowscy
@Sandra: Justyna Steczkowska i Maciej Florek Gleba swój drugi taniec modern tańczyli do utworu: "Bring Me To Life".
2007-12-19 11:00:40 : Anka
Siódma edycja Taniec z Gwiazdami będzie kręcona wiosną 2008. Na oficjalnej stronie programu pojawiły się już ogłoszenia o naborze nowych tancerzy. Casting odbędzie się 4 stycznia. SUPER!
2008-01-05 19:59:15 : Gdak
No i po co sie tak podniecacie, ja mam numer komórki do Gleby.
2008-01-05 21:12:44 : Teresa
Mi telefon do Gleby nie potrzebny, bo on ma żonę :)
2008-02-23 13:56:58 : marcelina
bardzo fajny taniec bardzo sie ciesze ze oni wygrali gratuluje aniu

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!