Logo - Borkowscy
2008-05-28 : Ósma edycja Taniec z Gwiazdami
Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, zakończona siódma edycja Taniec z gwiazdami, nie jest ostatnią. Telewizja TVN zarobiła z reklam 40 mln zł i zamierza kontynuować program Taniec z gwiazdami - jesienią 2008 roku. Taniec z gwiazdami ciągle jest niepokonany. Żaden z obecnych na rynku programów rozrywkowych nie był wstanie pobić wyników osiąganych przez Taniec z gwiazdami. Źródło: wirtualnemedia.pl/article/2342030_.htm Czy zatem kolejne taneczne popisy sławnych ludzi zobaczymy jesienią 2008? Będziemy śledzili ten temat w mediach i w internecie. Jeżeli traficie na jakieś informacje związane z Ósmą Edycją Taniec z Gwiazdami, to napiszcie nam o tym komentując tą informację...

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
ósma edycja Taniec z Gwiazdami już jesienią 2008 roku
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2008-05-31 16:22:05 : Łucja
WOW Ósma edycja Taniec z Gwiazdami. Super! Ciekawa jestem, kto tym razem będzie zmagał się na parkiecie TVNu. Może tym razem DODA wyjdzie na parkiet? ;)
2008-06-02 10:56:25 : Kinga
Wiadomo już, że jesienią stacja pokaże ósmą edycję "Tańca z Gwiazdami" . Ale na tym nie koniec, bo program, będzie miał jeszcze jedną edycję na wiosnę. Tak więc na jesień będzie ósma edycja, a na wiosnę dziewiąta edycja Taniec z gwiazdami ;)
2008-06-02 11:05:18 : Łukasz I.
Na www.plejada.pl pojawił się plebiscyt: Kogo z nich chciałbyś zobaczyć w ósmej edycji programu "Taniec z gwiazdami"? W plebiscycie jest: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Doda, Anna Mucha, Piotr Kupicha Feel, Izabela Miko, Natalia Kukulska, Marcin Prokop, Agnieszka Popielewicz, Marzena Rogalska, Jan Wieczorkowski, Radosław Majdan, Mateusz Kusznierewicz, Bogusław Linda. Jak wam podoba się takie zestawienie?
2008-06-02 19:00:26 : Edyta Kownacka
Dariusz Michaleczewski rozważa podobno swój udział w 8. edycji Tańca z gwiazdami.
2008-06-04 21:49:45 : Kacper
Podobno w 8. edycji wystąpią Ewelina Flinta, Dariusz Michalczewski, prezenterka Monika Richardson i pogodynka Dorota Gardias-Skóra, była finalistka konkursu Miss Polonia (sprzed 9 lat). Super Express podaje, że w programie zatańczy też aktorka znana z Teraz albo nigdy - Marta Żmuda-Trzebiatowska.
2008-06-20 15:53:33 : Eryk
Bardzo się cieszę na myśl, że będzie ósma edycja Taniec z Gwiazdami!
2008-06-25 18:29:28 : Iza Podwysocka
Jak podaje Fakt, florecistka Sylwia Gruchała, zdecydowała się wystąpić w Tańcu z gwiazdami. Obok Dariusza Michalczewskiego będzie drugim sportowcem pozyskaną przez TVN. Fakt potwierdza także pewny udział Eweliny Flinty, Katarzyny Galicy i Marty Żmudy Trzebiatowskiej i niemal pewny - Moniki Richardson.
2008-07-02 10:11:49 : Bansik
Chce żeby Agnieszka Dygant wystąpiła w tańcu z gwiazdami!!!!
2008-07-03 19:13:07 : Mi
Tańczył będzie nie Michalczewski tylko Krzysztof Diablo Włodarczyk:) Da popis!
2008-07-03 23:10:27 : iza kajak
Fajnie, ze będzie Ósma edycja Taniec z Gwiazdami!
2008-07-08 00:52:06 : Iza Lach
Mogłaby wystąpić DODA :)
2008-07-09 22:08:58 : Edyta
Pudelek doniósł, że w 8 edycji Taniec z gwiazdami wystąpi: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Podobno Włodarczyk wynegocjował aż 35 000 zł za pierwszy odcinek i po 30 000 zł za każdy następny. SZOK
2008-07-10 07:25:28 : Anka Pawluk
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Tańca z gwiazdami" czy "You can dance". Gwiazdy tym razem zatańczą w pełnometrażowym filmie pod nie pozostawiającym wątpliwości tytule "Kochaj i tańcz". W rolach głównych Mateusz Damięcki i Izabella Miko. Właśnie zakończyły się zdjęcia.
2008-07-14 19:34:56 : Robert I.
Agnieszka Fitkau-Perepeczko próbuje zarobić na wszystkim. Jak podaje dzisiejszy "Super Express" podobno producenci telewizyjni kłócą się o nią. Od tych z "Tańca z gwiazdami" Fitkau-Perepeczko zażądała okrągły milion złotych. Czy producenci zgodzą się na jej warunki?
2008-07-17 18:01:46 : Tomasz
Świat i ludzie donosi, że po zakończeniu Olimpiady Otylia Jędrzejczak rozpocznie treningi do... Tańca z gwiazdami. Zaraz po powrocie z Chin pływaczka trafi na salę treningową z Rafałem Maserakiem.
2008-07-18 15:46:27 : Kinga Pustułka
Super! Ósma edycja Tańca z Gwiazdami. Jestem ciekawa jak zatańczy Stefan Moller jak się zgodzi. I ciekawe jak będzie oceniała bardzo fajna Pani Iwona Szymańska -Pawlowicz. Taniec z Gwiazdami jest super fajny!!!
2008-07-31 13:28:26 : Lucyfer
Marta Żmuda-Trzebiatowska zdecydowała się wystąpić w Tańcu z gwiazdami pod jednym warunkiem - jej partnerem będzie jej narzeczony, Adam Król. Tak się bowiem składa, że aktorka jest związana z czterokrotnym mistrzem Polski w tańcu towarzyskim.
2008-08-19 19:41:29 : ANETAhawk
DODA W TAŃCU Z GWIAZDAMI...to mogłoby się tragicznie skończyć silikony by jej wypadły i cala by się rozleciała fajnie by było!!!
2008-08-19 23:51:34 : Borkowscy
2008-08-24 13:40:58 : Elwis
taniec z gwiazdami 8 edycja oby nie ostatnia
2008-09-06 21:28:51 : Irena
Dyrektor programowy stacji ogłosił, że "jeżeli wszystko dobrze pójdzie" (czyli - jeżeli będziecie tłumnie oglądać Taniec z gwiazdami 9), powstanie kolejna, 10 edycja Taniec z Gwiazdami.

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!