Logo - Borkowscy
2009-07-12 : Ognisko na Spalonej Zimne Doły
Mam już taką tradycję, że raz w miesiącu, staram się organizować chociaż jedno duże spotkanie mieszkańców Piaseczna i okolic. Czasami wypadają dwa :) Tym razem, postanowiliśmy wykorzystać letni okres i zorganizowaliśmy ognisko na Zimnych Dołach w Zalesiu Górnym. Pogoda i humory nam dopisały, tak więc nie mogłoby być inaczej, jak udana impreza mieszkańców w plenerze. Poniżej zamieszczam 2 zdjęcia wykonane przez Wojtka, którego uważam za Mistrza Fotografii, i który udziela się na forum mieszkańców jako photozoner.

Przy ognisku, podczas przeglądania zdjęć i pieczenia smacznej kiełbaski

Razem z kiełbasą w ręku, które właśnie dochodziła... ;-)

kliknij, aby powiększyć powyższe zdjęcia

Jeżeli, ktoś z Was chciałby odwiedzić przepiękne tereny Zimnych Dołów w Zalesiu Górnym, to zachęcam do zapoznania się z mapą dojazdową, którą możecie znaleźć w wątku: 11 lipca ognisko mieszkańców. Jednocześnie informuję Was, że robimy powtórkę z rozrywki 25 lipca i więcej informacji znajdziecie w wątku: 25 lipca ognisko na Spalonej. Zapraszam Was na ognisko... :-)

Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Zalesie Górne
11 lipca spotkanie mieszkańców ognisko Zimne Doły
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2009-07-13 22:42:26 : Łucja
photozoner, faktycznie robi śliczne zdjęcia! :)
2009-07-14 13:39:42 : Kinga z Warszawy
Wow, Martin ale przystojniak się z ciebie zrobił! Fajną masz bródkę! Może umówiłbyś się ze mną na kawę na starówce? Mam nadzieję, że kontakt do mnie jeszcze masz i odezwiesz się do koleżanki :)
2009-07-28 10:26:00 : Jola
ależ Marcin zawsze byl przystojny! tylko może w ciut większej wersji... :)
2009-08-04 06:46:08 : Martin
@Łucja: Wojtek jest Mistrzem fotografii
@Kinga, nie widzieliśmy się już ze 2 lata i faktycznie sporo się od tego czasu zmieniło :-)
@Jolu: jak zawsze potrafisz mnie rozbawić - dziękuję i do zobaczenia :)

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!