Logo - Borkowscy
2019-08-09 : Coffice Coworking Piaseczno
Znajomi tworzą nowe miejsce na mapie Piaseczna tj.: Coffice Coworking Business Link Piaseczno, które będzie miało swoją siedzibę w nowoczesnym biurowcu przy ul. Kościuszki 10 w Piasecznie. Są w trakcie przygotowywania powierzchni biurowej na I piętrze, gdzie będzie można wjechać windą (budynek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych). Powierzchnia całkowita Coffice to 134 m2. Specyfikacja: sala konferencyjna na 15-20 osób, biuro na 2-4 osoby, strefa coworkingowa 20 miejsc pracy. Otwarcie biura Coffice zostało zaplanowane na wrzesień 2019 r. Wkrótce podadzą termin. Śledźcie ich fanpage @CoworkingPiaseczno i bądźcie na bieżąco. Polecam!

Coffice Coworking Business Link przy ul. Kościuszki 10 w Piasecznie

Chcą, aby było to Centrum Integracji Przedsiębiorców działających na rynku lokalnym - pierwszy akcelerator biznesowy. W tym miejscu powstanie "mecenat dobrego biznesu" - wsparcie przedsiębiorczości oraz przedsiębiorstw w fazie rozwoju i kryzysu poprzez kooperację, konsulting biznesowy i współpracę z EWE. Chcą budować kompetencje biznesowe oraz źródło inspiracji do rozwoju osobistego poprzez promowanie kompetencji przyszłości. Ma to być tzw. "trzecie miejsce", czyli przystanek pomiędzy domem, a pracą aktywizujące i integrujące lokalną społeczność.

Logo Coffice Coworking Business Link w Piasecznie

Ich celem jest stworzenie miejsca do pracy indywidualnej i grupowej (inspiracja, integracja oraz wsparcie biznesowe), które połączy Centrum Dialogu i Mecenat Dobrego Biznesu. Ich biuro będzie blisko domu w zaufanym miejscu. Chcą udostępnić profesjonalne zaplecze biurowe, które zlokalizowane jest w samym centrum Piaseczna, przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno oraz Sądzie Rejonowym. Biuro znajduje się w nowoczesnym budynku, obok znajduje się parking oraz przystanek autobusowy, dzięki czemu możecie do nas dojechać również autobusem. Obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, do biura zlokalizowanego na I piętrze dojedziesz windą.

Coffice Coworking Business Link Piaseczno

W ramach oferowanych usług, planują również organizowanie śniadań tematycznych, spotkań networkingowych oraz warsztatów. Chcą promować powstające firmy, udzielać im wsparcia biznesowego poprzez różnego rodzaju konsultacje i szkolenia. Każdy ich klient i zarazem partner, będzie mógł korzystać oraz współtworzyć wspólną "bibliotekę biznesową" z ciekawymi pozycjami książkowymi.

Przestrzeń biurowa Coffice będzie otwarta przez 7 dni w tygodniu w godz. od 6.00 do 23.00. W weekendy będą odbywały się u nich zajęcia dodatkowe, warsztaty wspierające integrację społeczną i biznesową.

Marcin Borkowski / Martin
w Piasecznie powstaje Coffice Coworking Business Link
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
Twój komentarz może być pierwszy...

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!