Logo - Borkowscy
2007-10-12 : Będzie kolejny Taniec z gwiazdami?
Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, niewykluczone jest, że obecnie emitowana szósta edycja Taniec z gwiazdami, wbrew zapowiedziom nie będzie ostatnią. Odświeżona formuła programu Taniec z gwiazdami przyciąga przed odbiorniki rekordowe ilości widzów, a jak mówi stare przysłowie, nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka.

Przed rozpoczęciem szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami, TVN informował, że będzie to już ostatnia seria. Jednak już okazuje się, że tej jesieni rozdział w historii TVN zatytułowany Taniec z gwiazdami niekoniecznie zostanie zamknięty. Edward Miszczak (dyrektor programowy TVN) powiedział, że: "Musimy się poważnie zastanowić, bo ostatnie wyniki wskazują, że ten format wcale się nie wyczerpał. Mamy nie tylko największą, ale i najmłodszą widownię. Żadne decyzje jeszcze nie zapadły - zastrzega."

Czy zatem kolejne taneczne popisy sławnych ludzi zobaczymy na wiosną 2008? Będziemy śledzili ten temat w mediach. Źródło: wirtualnemedia.pl/article/259963_.htm

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
jest szansa na siódmą edycję Taniec z gwiazdami
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2007-10-13 08:48:21 : Anka
Siódma edycja taniec z gwiazdami? EXTRA POMYSŁ! Jestem ZA!
2007-11-06 13:46:18 : kicia
Pudelek podał, że jest też już pierwsza pewna kandydatka na gwiazdę w siódmej edycji taniec z gwiazdami. Jest nią podobno Miss polonia z 2004 roku, Katarzyna Borowicz. Robi się ciekawie!
2007-11-07 10:20:10 : Iva
Podobno do siódmej edycji taniec z gwiazdami chcą wziąć piosenkarkę Natalia Kukulska. Zobaczymy czy się zgodzi. Fajnie byłoby zobaczyć kolejną piosenkarkę w tańcu z gwiazdami. Steczkowska bardzo dobrze sobie radzi.
2007-11-25 23:09:23 : Tereska
Super pomysł z siódmą edycją taniec z gwiazdami. Chciałabym zobaczyć DODĘ! :* Kocham seksowną Dorotkę i chcę ją zobaczyć w tańcu! DODA doda Doda! :* Pozdrawiam fanów tańca z gwiazdami!
2007-11-26 17:25:36 : mirek
Joasia Moro podobno niezle radzi sobie na parkiecie! Chciałbym zobaczyc ja w swietle reflektorow
2007-11-27 11:23:28 : Jacek Kicaj
www.wirtualnemedia.pl/article/2142215_.htm W serwisie tym pojawiła się informacja o tym, że zakończoną w niedzielę VI edycję Tańca z gwiazdami oglądało średnio 5,33 mln widzów. odcinek finałowy był najchętniej oglądany w szóstej edycji. W niedzielę 25 listopada stację TVN między 20.00 a 21.50 śledziło średnio 6,61 mln widzów. Wojciech Iwański, reżyser programu Taniec z gwiazdami powiedział, że osiągnięte wyniki pokazują, że format ma jeszcze potencjał. Kontynuacja widowiska jest bardzo prawdopodobna, bowiem o oglądalności szóstej edycji show z entuzjazmem mówią także władze kanału. Zagadką przestaje być więc kwestia powrotu formatu, ale realny termin tego wydarzenia. Padają propozycje realizacji następnej edycji formatu jesienią przyszłego roku, bądź nawet wiosną 2009.
2007-11-27 11:29:07 : Anka
Wysoka oglądalność Taniec z gwiazdami daje im do myślenia, bo przecież nie zdejmuje się z anteny kury, która znosi złote jajka. Powinni kontynuować ten program w 2008 roku rozpocząć siódmą edycję taniec z gwiazdami. TVN rozpoczął dobry etap w swojej ofercie programowej, bo postawił na taniec, który kręci wielu polaków: You Can Dance również podbija serca telewidzów.
2007-12-19 11:00:02 : Ania
Siódma edycja Taniec z Gwiazdami będzie kręcona wiosną 2008. Na oficjalnej stronie programu pojawiły się już ogłoszenia o naborze nowych tancerzy. Casting odbędzie się 4 stycznia. SUPER!
2008-01-05 23:57:02 : Izunia
Słyszałam, że Mariusz Pudzianowski wystąpi w siódmej edycji Tańca z gwiazdami. :)
2008-01-14 23:14:32 : Eliza
Podobno chcą, żeby w siódmej edycji Taniec z gwiazdami wystąpiła Edyta Górniak. Ja bym chciała zobaczyć DODĘ. Doda zatańcz dla nas w Taniec z gwiazdami!
2008-01-25 22:19:19 : Borkowscy

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


przedszkole Kleks | blog | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog | Piaseczno | pizzeria     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!