Logo - Borkowscy
Marcin Borkowski
Urodziłem się w Terespolu w czasach, gdy zimą padał śnieg, latem świeciło słońce, w telewizji były tylko dwa kanały, a Bill Gates ze swoim kumplem dopiero kombinowali, niczym Pinki i Mózg, jak zawładnąć światem.

Pojawiając się na świecie - od razu zacząłem od krzyku - wszyscy myśleli, że narodził się kolejny dyktator. Do szkoły to nawet miałem z górki. Podstawówka przeszła i minęła bezpowrotnie... nie ma nawet, co wspominać. Dopiero zacząłem się udzielać w szkole średniej. W tych samych latach zaczęła się młodzieńczy bunt. Zacząłem zapuszczać długi włosy - większość obecnych znajomych i przyjaciół nie pamięta mnie z tych czasów. Może to i dobrze!
Wiele osób prosiło mnie o zamieszczenie kilku zdjęć z tamtych czasów. Postanowiłem pokazać na stronie 3 zdjęcia z długimi włosami:
Po szkole średniej chciałem iść na studia - chłonąć wiedzę - zażywając życia studenckiego. Niestety sprawy potoczyły się inaczej i rozpocząłem edukacje w Studium Policealnym. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Rozpocząłem swoją przygodę z komputerami. W tym samym czasie zacząłem zdobywać swoje doświadczenia zawodowe pracując w różnych branżach (bankowość, księgowość, handel oraz usługi telewizyjne). Nowe znajomości - przyjaźnie wszystko było fajnie, jednakże trzeba było opuścić miasteczko rodzinne (Biała Podlaska) po ukończeniu studium i udać się na nauki do Warszawy. Przede mną otworzyły się nowe możliwość - jednak ze wszystkich nie udało mi się do tej pory skorzystać. Udało mi się dość szybko znaleźć pracę, w której realizuje swoje zainteresowania informatyczne.
Ukończyłem studia, w których połączyłem swoje zainteresowania - informatyka i zarządzanie.

 top »  
 
Maciuś Borkowski
Urodziłem się 23 października 2003 roku o godzinie 505 w szpitalu Ginekologiczno - Położniczym Inflancka w Warszawie. Mierzyłem 54 cm i ważyłem 3400 g. Jestem już coraz większy i czasami daje swoim rodzicom troszkę "popalić".

Oczywiście umiem już chodzić i biegam jak mały sprinter z pokoju do pokoju. Na dworze uwielbiam huśtać się na huśtawkach siedząc na kolanach swojej ukochanej mamy. Ze swoim tatusiem uwielbiam tańczyć na jego rękach - mój ulubiony hit to: Danzel - Pump It Up. Jak tylko usłyszę ten utwór w radiu lub telewizji to nie dam przejść tacie i musi mnie wziąć na ręce i potańczyć - czyżbym kiedyś planował zostać tancerzem.

Obecnie jestem 12 kg "rozbójnikiem" - jest, co nosić.
 top »  
 

Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


Katalog Stron KCS | przedszkole Kleks | Piaseczno | restauracja włoska | fotoblog

kanał RSS strony prywatnej Borkowscy kanał RSS


  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!