Logo - Borkowscy
Z uwagi na Wasze sugestie - wyszliśmy im na przeciw i powstały banery reklamowe strony Borkowscy.pl
Wielkie podziękowania składamy Tomkowi Brzezińskiemu [MAXXI], który wykonał nam te banery i udostępnił w systemie phpAdsNew.
Stworzyliśmy system reklamy i programu partnerskiego.

Jeżeli chcesz, aby na tej stronie znalazł się baner reklamowy Twojej witryny - nie trać czasu !!

TO MIEJSCE CZEKA NA TWÓJ
BANER - REKLAMĘ

Banery stron naszych partnerów - polecamy !!!

Powiat Piaseczyński

Katalog Ciekawych Stron - Zapraszamy!

Prywatny Katalog Stron - Zapraszamy!

Szuman - strona prywatna

Rafa koralowa w domu - polecamy
Reklamy stron naszych partnerów - polecamy !!!
Powiat Piaseczyński Piaseczno Góra Kalwaria Lesznowola Konstancin Jeziorna Tarczyn Prażmów
Przedszkole Piaseczno
Auchan - najtańszy hipermarket zakupy promocje

Wystarczy, że skopiujesz jeden z poniższych kodów do wybranego banera w dwóch rozmiarach: 200x70px, 116x32px lub 80x15px i umieścisz go na swojej stronie.
Następnie wyślesz do nas mailem: info@borkowscy.pl swój baner z informacją, na jakiej stronie znajduje się nasz baner. Dzięki wymianie banerów zwiększamy oglądalność naszych stron - nie zastanawiaj się - przyłącz się do programu partnerkiej reklamy i wymiany banerów.
 Anchor teskt

Blog strona prywatna

Kod linku do skopiowania na Twoją stronę:

 Button 80x15px - niebieski

Blog Borkowscy

Kod banera do skopiowania na Twoją stronę:

 Button 80x15px - czerwony

Blog Borkowscy

Kod banera do skopiowania na Twoją stronę:

 Banner 400x50px

To mniejsza wersja - ściągnij tą jaka jest w kodzie poniżej

Kod banera do skopiowania na Twoją stronę:

 Banner 200x70pxKod banera do skopiowania na Twoją stronę:

 Banner 116x32pxKod banera do skopiowania na Twoją stronę:
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


Katalog Stron KCS | przedszkole Kleks | Piaseczno | restauracja włoska | fotoblog

kanał RSS strony prywatnej Borkowscy kanał RSS


  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!