Logo - Borkowscy
Kolega z pracy prosi o pomoc pieniężną na leczenie i rehabilitację swojego syna Mateusza.

Zrób wpłatę

Prośba rodziców Mateusza:

"Mamy gorącą prośbę do wszystkich z Was, którzy nie rozliczyli się jeszcze z podatku dochodowego, a mają w planach przekazanie 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" zbiera pieniądze na leczenie, operację oraz rehabilitację naszego syna - Mateusza.
Z góry dziękujemy i będziemy wdzięczni za każdą pomoc."
Dorota i Mikołaj Wiśniewscy

Choroba Mateuszka » zobacz szczegóły
 
Zdjęcia Mateuszka » zobacz zdjęcia


Jeżeli chcesz przekazać 1% z rozliczonego podatku dochodowego, to:

  Konto do wpłat:
  Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
  Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
  PKO BP XV/O Warszawa
  50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

  Tytuł przelewu:
  Przelew na instytucje pożytku publicznego
  - 2513 KRS 0000037904

Numer 2513 w tytule przelewu informuje, że pieniążki są dla Mateusza.

POKAŻMY, ŻE POTRAFIMY POMÓC !!!

Kto już się rozliczył - to szybciutko może sobie policzyć ile to jest 1% i zrobić przelew ze swojego konta. Zachęcamy!!!
ROZLICZ SIĘ SERCEM !!!
Jeżeli nie masz konta internetowego w banku, możesz zrobić przelew na poczcie. Wypełnianie własnoręcznie tych świstków papieru jest czasami męczące i można by powiedzieć ze czasochłonne oraz denerwujące. Na papierku nie można poprawiać i trzeba jeszcze raz wypisywać. Aby ułatwić to - przygotowaliśmy możliwość napisania i wydrukowania wpłaty pocztowej z naszej strony.
Borkowscy

Wejdź na poniższy link i wpełnij jedynie 3 brakujące pola:
Zrób wpłatę [wpłata formularz]
Nawet przysłowiowa złotówka może pomóc. Dziękujemy!

powrót do strony głównej  
 top »  
 

Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


Katalog Stron KCS | przedszkole Kleks | Piaseczno | restauracja włoska | fotoblog

kanał RSS strony prywatnej Borkowscy kanał RSS


  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!