Logo - Borkowscy
2020-10-10 : Sesja ciążowa za darmo
Jesteś w ciąży? Masz ładnie zaokrąglony brzuszek? Mieszkasz w Piasecznie, Warszawie lub na terenie powiatu piaseczyńskiego? Chcesz mieć pamiątkę na zdjęciach z tych wyjątkowych dni (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
skorzystaj z darmowej sesji ciążowej w plenerze
 
2020-08-19 : Światowy Dzień Fotografii
19 sierpnia to Światowy Dzień Fotografii. Dziś wszyscy robią zdjęcia, w końcu wystarczy mieć ze sobą telefon komórkowy. Dla wielu ludzi sztuką jest to, że nacisnęli przycisk migawk (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
19 sierpnia to Światowy Dzień Fotografii
 
2020-07-01 : Kino Plenerowe w Piasecznie 2020
Biura Promocji i Kultury / Urząd Miasta i Gminy po raz siódmy organizuje Piaseczyńskie Kino Plenerowe, które po raz trzeci odbędzie się na skwerze Kisiela w Piasecznie. Liczba ucze (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
Piaseczyńskie Kino Plenerowe na skwerze Kisiela 2020
 
2020-06-10 : Wybory Prezydenckie 2020
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej będą przeprowadzone 28 czerwca 2020 roku, między godziną 7.00 a 21.00. Głosowanie odbędzie się metodą mieszaną – w lokalach wyborc (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 28 czerwca
 
2020-04-11 : Wielkanoc życzenia wielkanocne
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzys (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
wielkanocne życzenia dla rodziny i odwiedzających bloga
 
2019-12-27 : 28. finał WOŚP w Piasecznie
Sztab WOŚP Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie oraz Gmina Piaseczno zapraszają na wydarzenia kulturalne związane z 28. finałem WOŚP w Piasecznie, które odbędą się 11 oraz 12 st (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
Kulturalni dla WOŚP Piaseczno 2020 - wesprzyj WOŚP
 
2019-12-23 : Życzenia świąteczne
Życzę Wam, abyście nie zapomnieli nacieszyć się chwilami spędzonymi w gronie rodziny, przyjaciół oraz życzliwych sobie ludzi. Byśmy mogli zapomnieć w tych szczególnych dniach o cod (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
życzenia świąteczne na Boże Narodzenie i Nowy 2020 Rok
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 884, strona: 1 z 127
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!