Logo - Borkowscy
2019-08-09 : Coffice Coworking Piaseczno
Znajomi tworzą nowe miejsce na mapie Piaseczna tj.: Coffice Coworking Business Link Piaseczno, które będzie miało swoją siedzibę w nowoczesnym biurowcu przy ul. Kościuszki 10 w Pia (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
w Piasecznie powstaje Coffice Coworking Business Link
 
2019-06-29 : Black Vultures szuka wokalisty
Rockowy zespół Black Vultures z Józefosławia, w którym gra mój syn szuka wokalisty. Grupa inspiruje się rockowym i metalowym brzmieniem. Podczas koncertów wykonują covery przede ws (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
zespół Black Vultures z Józefosławia szuka wokalisty
 
2019-06-13 : Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2019
5 lipca 2019 roku o godz. 21.30 na skwerze Kisiela zaprezentujemy pierwszy film w ramach kolejnej edycji Piaseczyńskiego Kina Plenerowego. Harmonogram wyświetlania filmów wybranych (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
harmonogram Piaseczyńskiego Kina Plenerowego
 
2019-05-15 : Wybory do Parlamentu Europejskiego
26 maja 2019 r. weź udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Ten dzień, to bardzo ważna data w kalendarzu, również z innego powodu - obchodzimy Dzień Matki. Zróbmy prezent na (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
wybory do europarlamentu odbędą się 26 maja - głosuj
 
2019-05-02 : Wybierz filmy na Kino Plenerowe
Uruchomione zostało głosowanie, podczas którego każdy może wybrać filmy, które chciałby obejrzeć podczas tegorocznego Kina Plenerowego. Wspólnie wybierzmy 9 filmów, które chcecie o (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
ankieta - wybierz 9 filmów na Kino Plenerowe 2019
 
2019-04-18 : ŻYCZENIA WIELKANOCNE
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzys (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
wielkanocne życzenia dla rodziny i odwiedzających bloga
 
2019-04-07 : Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie
14 kwietnia (Niedziela Palmowa) w godz. od 10.00 do 15.00 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Miejsce: Piaseczno, pl. Piłsudskiego (rynek). Kiermasz Wielkanocny to tradycyjne wydarz (...)  czytaj więcej »
Marcin Borkowski / Martin
przyjdź na Kiermasz Wielkanocny na Rynku w Piasecznie
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 875, strona: 1 z 125
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!