Logo - Borkowscy
FOTOBLOG
2006-10-09 : Taniec z gwiazdami - Maria Wałęsa
Wczoraj pożegnaliśmy już czwartą parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Maria Wiktoria Wałęsa i jej partner: (...)  czytaj więcej »
Rodzina Borkowski - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy czwartą parę w Tańcu z gwiazdami
 
2006-10-02 : Taniec z gwiazdami - Magda Wójcik
Wczoraj pożegnaliśmy trzecią już parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Magdalena Wójcik i jej partner: Rober (...)  czytaj więcej »
Borkowski - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy trzecią parę w Tańcu z gwiazdami
 
2006-09-25 : Taniec z gwiazdami Kaja Paschalska
Pożegnaliśmy kolejną parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Kaja Paschalska i jej partner: Piotr Kiszka. W po (...)  czytaj więcej »
Borkowski - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy drugą parę w Tańcu z gwiazdami
 
2006-09-18 : Taniec z gwiazdami - Michał Milowicz
Wczoraj podczas drugiego odcinka programu Taniec z gwiazdami poznaliśmy pierwszą parę, która opuściła taneczne show. Gwiazda, która jako pierwsza pożegnała się z programem Taniec z (...)  czytaj więcej »
Borkowski - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy pierwszą parę w Tańcu z gwiazdami
 
2006-09-05 : Taniec z gwiazdami - wyniki finału
Wczoraj w Sopocie odbył się Finał Finałów Tańca z Gwiazdami. Sześć finałowych par wszystkich 3 edycji Tańca z gwiazdami, na oczach trójmiejskiej publiczności stanęła do rywalizacji (...)  czytaj więcej »
Rodzina Borkowskich - strona prywatna blog
znamy zwycięzcę finału finałów Tańca z Gwiazdami
 
2006-08-24 : Taniec z gwiazdami - skład IV edycji
Znane są już gwiazdy, które wystąpią w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami. Tak jak w poprzednich edycjach tanecznego show: Taniec z gwiazdami, o zwycięstwo będzie się ubie (...)  czytaj więcej »
Borkowscy - blog strona prywatna
znany skład IV edycji programu Taniec z gwiazdami
 
2006-08-17 : Taniec z gwiazdami - Finał Finałów
Taniec z gwiazdami Finał Finałów już 4 września w Sopocie. Dziesiątki tanecznych kroków, setki bajecznych świateł, tysiące niezwykłych dźwięków, mnóstwo emocji… Sześć finało (...)  czytaj więcej »
Katarzyna Borkowska - blog strona prywatna
zobacz Taniec z gwiazdami finał finałów, kto zatańczy?
 

Taniec z gwiazdami blog informacje: 64, strona: 9 z 10
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »»Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  177        ilość odwiedzin robota MSN  93        ilość odwiedzin robota Yahoo  951        ilość odwiedzin robota Szukacz  1        ilość odwiedzin robota Onet  9        ilość odwiedzin robota NetSprint  38

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy! W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.