Logo - Borkowscy
FOTOBLOG
2007-02-05 : Taniec z gwiazdami - podstrona blogu
Zebraliśmy wszystkie informacje napisane do tej pory na naszym blogu, na temat programu Taniec z gwiazdami i zrobiliśmy dla nich dodatkową podstronę. Informacje na naszym blogu opi (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
nowa podstrona na naszym blogu: Taniec z gwiazdami
 
2007-02-01 : Taniec z gwiazdami - piąta edycja
Dostajemy pytania od osób przeglądających naszą stronę, czy znamy skład gwiazd w piątej edycji Taniec z gwiazdami? Niestety nie pracujemy w telewizji TVN i nie otrzymujemy takich i (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
już wkrótce piąta edycja programu Taniec z gwiazdami
 
2006-11-13 : Taniec z gwiazdami - finał IV edycji
Taneczne show w TVN Taniec z gwiazdami dobiegł końca. Wczoraj obejrzeliśmy już ostatni finałowy program Taniec z gwiazdami. W finale obejrzeliśmy po 3 tańce w wykonaniu dwóch finał (...)  czytaj więcej »
Rodzina Borkowski - strona prywatna blog prywatny
wielki finał tanecznego show Taniec z gwiazdami
 
2006-11-06 : Taniec z gwiazdami Marcin Mroczek
Pożegnaliśmy kolejną, ósmą już parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Marcin Mroczek i jego partnerka: Edyta (...)  czytaj więcej »
Rodzina Borkowski - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy ósmą parę w Tańcu z gwiazdami
 
2006-10-30 : Taniec z gwiazdami - P. Sadowski
Pożegnaliśmy kolejną, siódmą już parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Przemysław Sadowski i jego partnerka: (...)  czytaj więcej »
Rodzina Borkowskich - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy siódmą parę w Tańcu z gwiazdami
 
2006-10-23 : Taniec z gwiazdami - Liszowska
Wczoraj pożegnaliśmy kolejną, szóstą już parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Joanna Liszowska i jej partne (...)  czytaj więcej »
Rodzina Borkowskich - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy szóstą parę w Tańcu z gwiazdami
 
2006-10-16 : Taniec z gwiazdami - P. Cypryański
Wczoraj pożegnaliśmy kolejną, piątą już parę z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda, która odpadła tym razem z tanecznego show Taniec z gwiazdami to: Przemysław Cypryański i jego p (...)  czytaj więcej »
Rodzina Borkowskich - strona prywatna blog prywatny
pożegnaliśmy piątą parę w Tańcu z gwiazdami
 

Taniec z gwiazdami blog informacje: 64, strona: 8 z 10
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »»Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  165        ilość odwiedzin robota MSN  103        ilość odwiedzin robota Yahoo  992        ilość odwiedzin robota Szukacz  3        ilość odwiedzin robota Onet  9        ilość odwiedzin robota NetSprint  40

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy! W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.