Logo - Borkowscy
FOTOBLOG
2007-03-26 : Taniec z gwiazdami - Olbrychski
Czwarty odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy kolejną parę. Gwiazda, która jako trzecia pożegnała się z programem Taniec z gwiazdami to Rafał Olbrychski i (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Konstancin Jeziorna
pożegnaliśmy trzecią parę w Taniec z gwiazdami
 
2007-03-19 : Taniec z gwiazdami - Samusionek
Trzeci odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy kolejną parę. Gwiazda, która jako druga pożegnała się z programem Taniec z gwiazdami to Anna Samusionek i jej (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Konstancin Jeziorna
pożegnaliśmy drugą parę w Taniec z gwiazdami
 
2007-03-12 : Taniec z gwiazdami - Majchrzak
Drugi odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy pierwszą parę. Gwiazda, która jako pierwsza pożegnała się z programem Taniec z gwiazdami to Wojciech Majchrzak (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
pożegnaliśmy pierwszą parę w Taniec z gwiazdami
 
2007-03-09 : Taniec z gwiazdami - ostatnia edycja
Czy taneczne show Taniec z gwiazdami zaczyna się nam już znudzić? Jeszcze przed startem piątej edycji Taniec z gwiazdami pojawiały się informacje, że realizatorzy programu mają tru (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - rodzina darmowe ogłoszenia
czy piąta edycja jest ostatnią edycją taniec z gwiazdami?
 
2007-03-05 : Taniec z gwiazdami - piąta edycja
Wczoraj ruszyła piąta edycja tanecznego show na TVN: Taniec z gwiazdami. Znów jesteśmy świadkami najbardziej emocjonujących chwil, uniesień, radości towarzyszących uczestnikom Tańc (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
wracają emocje związane z programem taniec z gwiazdami
 
2007-02-26 : Taniec z gwiazdami - gwiazdy o sobie
Gwiazdy już od miesiąca przygotowują się do piątej edycji programu Taniec z gwiazdami. Kroki tańców śnią im się po nocach, ale mówią w wywiadach, że program Taniec z gwiazdami to d (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
wracają emocje związane z programem taniec z gwiazdami
 
2007-02-16 : Taniec z gwiazdami - kto z kim zatańczy w piątej edycji tanecznego show
Pojawiły się w Internecie informacje oraz zdjęcia, kto, z kim zatańczy w piątej edycji Taniec z gwiazdami. Prawie dwa tygodnie temu pisaliśmy wam na naszym blogu o gwiazdach, jakie (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Piaseczno
kto z kim zatańczy w piątej edycji taniec z gwiazdami
 

Taniec z gwiazdami blog informacje: 64, strona: 7 z 10
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »»Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  196        ilość odwiedzin robota MSN  98        ilość odwiedzin robota Yahoo  1049        ilość odwiedzin robota Szukacz  3        ilość odwiedzin robota Onet  13        ilość odwiedzin robota NetSprint  35

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy! W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.