Logo - Borkowscy
FOTOBLOG
2007-10-01 : Taniec z gwiazdami - Fidusiewicz
Kolejny odcinek programu Taniec z Gwiazdami już za nami! Tym razem rozstaliśmy się z dwiema parami. Według głosowania telewidzów najmniej punktów zdobyła para: Adam Fidusiewicz i A (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
kolejny odcinek programu taniec z gwiazdami za nami
 
2007-09-24 : Taniec z gwiazdami - Kammel
We wczorajszym odcinku programu Taniec z Gwiazdami oceniany były już wszystkie pary tej edycji. Tym razem pożegnaliśmy: Tomasza Kammel oraz jego partnerkę Amy Bennett. Para zatańcz (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
kolejny odcinek programu taniec z gwiazdami za nami
 
2007-09-17 : Taniec z gwiazdami - Lewandowska
Kolejny odcinek tanecznego show Taniec z gwiazdami, jest już za nami. Tym razem z programem rozstała się para: Sandra Lewandowska i Michał Skawiński. Para zatańczyła nam zmysłową r (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
kolejny odcinek programu taniec z gwiazdami za nami
 
2007-09-10 : Taniec z gwiazdami - Stachursky
Wczoraj rozpoczęła się szósta edycja Tańca z gwiazdami. Najnowsza edycja Tańca z Gwiazdami różni się trochę od poprzednich edycji miedzy innymi tym, że tym razem już w pierwszym od (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Konstancin-Jeziorna
szósta edycja Taniec z gwiazdami odpadł Jacek Stachursky
 
2007-08-18 : Taniec z gwiazdami gwiazdy 6 edycja
W nawiązaniu do naszej poprzedniej informacji na naszym blogu, w której przedstawiliśmy Wam listę uczestników szóstej edycji Tańca z Gwiazdami - postanowiliśmy w kilku słowach opis (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna Konstancin-Jeziorna
przeczytaj opis gwiazd 6 edycji taniec z gwiazdami
 
2007-07-30 : Taniec z gwiazdami lista uczestników szóstej edycji Tańca z Gwiazdami
Na portalu informacyjnym TVN24.pl została podana lista uczestników szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami. Szósta edycja Tańca z gwiazdami rozpocznie się już we wrześniu (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
kto z kim zatańczy w szóstej edycji taniec z gwiazdami
 
2007-05-14 : Taniec z gwiazdami - piękne tańce
Mimo tego, że skończyła się piąta edycja programu Taniec z gwiazdami, to wczoraj odbył się specjalny program: Najpiękniejsze Tańce programu Taniec z gwiazdami. W programie przypomn (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
wybrano najpiękniejszy taniec - Taniec z gwiazdami
 

Taniec z gwiazdami blog informacje: 64, strona: 5 z 10
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »»Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  238        ilość odwiedzin robota MSN  118        ilość odwiedzin robota Yahoo  1146        ilość odwiedzin robota Szukacz  3        ilość odwiedzin robota Onet  26        ilość odwiedzin robota NetSprint  34

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy! W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.