Logo - Borkowscy
FOTOBLOG
2007-11-11 : Taniec z gwiazdami - Bryndal
Ćwierćfinał programu Tańca z gwiazdami już za nami. Ostatni raz obejrzeliśmy taniec w wykonaniu pary: Rafał Bryndal i Magda Soszyńska, którzy zatańczyli nam jive oraz american smoo (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
Rafał Bryndal odpadł z show taniec z gwiazdami
 
2007-11-05 : Taniec z gwiazdami - Isis Gee
Kolejny odcinek Taniec z gwiazdami już za nami i pożegnaliśmy kolejną parę. Tym razem pożegnaliśmy: Isis Gee i Żora Korolyov, którzy zatańczyli nam pasodoble, do utworu: Zielono Mi (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
Isis Gee odpadła z programu taniec z gwiazdami
 
2007-10-29 : Taniec z gwiazdami - Kawalec
Kolejna niedziela i kolejny odcinek programu Taniec z gwiazdami już za nami. Tym razem pożegnaliśmy parę: Jacek Kawalec i Blanka Winiarska, którzy zatańczyli nam rumbę do utworu Al (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
Jacek Kawalec odpadł z programu taniec z gwiazdami
 
2007-10-22 : Taniec z gwiazdami - Widawska
Siódmy odcinek tanecznego show Taniec z gwiazdami rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem z uwagi na wybory parlamentarne. Po emocjonującym programie pożegnaliśmy się z Darią Widawsk (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
Daria Widawska odpadła z taniec z gwiazdami
 
2007-10-15 : Taniec z gwiazdami - Bosak
We wczorajszym szóstym już odcinku Taniec z gwiazdami pożegnaliśmy się z parą: Krzysztof Bosak i Kamila Kajak, która zatańczyła nam sambę do utworu Bamboleo Tonino Baliardo Jahloul (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
poseł Krzysztof Bosak odpadł z taniec z gwiazdami
 
2007-10-12 : Będzie kolejny Taniec z gwiazdami?
Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, niewykluczone jest, że obecnie emitowana szósta edycja Taniec z gwiazdami, wbrew zapowiedziom nie będzie ostatnią. Odświeżona formuła programu (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
jest szansa na siódmą edycję Taniec z gwiazdami
 
2007-10-07 : Taniec z gwiazdami - Vondrackova
Podczas piątego odcinka Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: Helena Vondrackova i Milan Placko, którzy zatańczyli salsę do utworu Nadie Como Ella Omar Alfanno. Mimo tego, że za (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
Helena Vondrackova odpadła z taniec z gwiazdami
 

Taniec z gwiazdami blog informacje: 64, strona: 4 z 10
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »»Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  273        ilość odwiedzin robota MSN  113        ilość odwiedzin robota Yahoo  1138        ilość odwiedzin robota Szukacz  3        ilość odwiedzin robota Onet  31        ilość odwiedzin robota NetSprint  33

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy! W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.