Logo - Borkowscy
FOTOBLOG
2008-03-03 : Taniec z gwiazdami Michał Lesień
Pierwszy dzień emocji związanych z najnowszą, siódmą edycją TANIEC Z GWIAZDAMI już za nami. W pierwszym odcinku tanecznego show taniec z gwiazdami, zatańczyli tylko panowie tj.: Le (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
siódma edycja Taniec z gwiazdami odpadł Michał Lesień
 
2008-02-27 : Taniec z gwiazdami lista uczestników siódmej edycji Tańca z Gwiazdami
Na oficjalnej stronie programu Taniec z Gwiazdami tanieczgwiazdami.onet.pl została podana lista uczestników siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami. 7 edycja Tańca z gwia (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
kto z kim zatańczy w siódmej edycji taniec z gwiazdami
 
2008-01-25 : Siódma edycja Taniec z Gwiazdami
Pojawiła się bardzo dobra informacja dla wszystkich sympatyków tanecznego show TVN TANIEC Z GWIAZDAMI. Od 2 marca 2008 roku, rozpocznie się SIÓDMA EDYCJA TANIEC Z GWIAZDAMI. 14 now (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
2 marca 2008 SIÓDMA EDYCJA TANIEC Z GWIAZDAMI
 
2007-12-09 : Po Prostu Taniec Taniec z Gwiazdami
Obejrzeliśmy PO PROSTU TANIEC, gdzie zatańczyły gwiazdy z dwóch tanecznych show: Taniec z Gwiazdami oraz You Can Dance Po Prostu Tańcz. Program Po Prostu Taniec dostarczył nam wiel (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
You Can Dance + Taniec z Gwiazdami = Po Prostu Taniec
 
2007-11-28 : Taniec z Gwiazdami Po Prostu Taniec
W niedzielę 9 grudnia 2007 roku, o 20:00 w TVN odbędzie się program: PO PROSTU TANIEC! Będzie to połączenie dwóch tanecznych show telewizji TVN. Po Prostu Taniec = You Can Dance + (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
You Can Dance + Taniec z Gwiazdami = Po Prostu Taniec
 
2007-11-25 : Taniec z gwiazdami - finał VI edycji
Finał szóstej edycji Taniec z gwiazdami już za nami. W finale tańca z gwiazdami obejrzeliśmy po 3 tańce w wykonaniu dwóch finałowych par: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino, (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
Anna Guzik wygrała szóstą edycję Taniec z gwiazdami
 
2007-11-19 : Taniec z gwiazdami - Damięcki
Półfinał tanecznego show Taniec z gwiazdami już za nami. Mieliśmy przyjemność obejrzeć 3 najlepsze pary szóstej edycji Taniec z gwiazdami. Niestety musieliśmy się pożegnać z parą: (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
Mateusz Damięcki odpadł z show taniec z gwiazdami
 

Taniec z gwiazdami blog informacje: 64, strona: 3 z 10
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »»Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  272        ilość odwiedzin robota MSN  111        ilość odwiedzin robota Yahoo  1152        ilość odwiedzin robota Szukacz  2        ilość odwiedzin robota Onet  39        ilość odwiedzin robota NetSprint  39

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy! W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.