Logo - Borkowscy
FOTOBLOG
2008-04-20 : Taniec z gwiazdami Marek Kaliszuk
Podczas ósmego odcinka tanecznego show Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: MAREK KALISZUK i Nina Tyrka, którzy zatańczyli nam quickstepa do utworu Parasolki z Szerburga Michel (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
siódma edycja Taniec z gwiazdami odpadł Marek Kaliszuk
 
2008-04-13 : Taniec z gwiazdami - Zagrobelny
Podczas siódmego odcinka tanecznego show Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: ŁUKASZ ZAGROBELNY i Anna Głogowska, którzy zatańczyli cha-cha do utworu Rock Dj, Kevin Andrews Guy (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadł Łukasz Zagrobelny
 
2008-04-06 : Taniec z gwiazdami - Gosia Socha
Podczas szóstego odcinka Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: Małgorzata Socha i Robert Kochanek, którzy zatańczyli sambę do utworu I Don’t Feel Like Dancing. Mimo tego, (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadła Małgorzata Socha
 
2008-03-31 : Taniec z gwiazdami Marina Łuczynko
Podczas piątego odcinka Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: Marina Łuczynko i Michał Uryniuk, którzy zatańczyli walca wiedeńskiego do utworu Falling Alicia Keys. Mimo tego, że (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Lesznowola
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadła Marina Łuczynko
 
2008-03-24 : Taniec z gwiazdami - Schimscheiner
Podczas czwartego odcinka Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, którzy zatańczyli foxtrota do utworu Ain’t That A Kick In The Head Sam (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
siódma edycja Taniec z gwiazdami odpadł Schimscheiner
 
2008-03-17 : Taniec z gwiazdami - Kasia Figura
Podczas trzeciego odcinka Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: Katarzyna Figura i Rafał Maserak, którzy zatańczyli tango do utworu Sweet Dreams Annie Lennox Dave Stewart. Mimo (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Tarczyn
siódma edycja Taniec z gwiazdami odpadła Kasia Figura
 
2008-03-10 : Taniec z gwiazdami - Cegielska
Kolejny odcinek tanecznego show Taniec z gwiazdami, jest już za nami. Tym razem z programem rozstała się para: Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov. Para zatańczyła nam zmysłową rum (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
siódma edycja Taniec z gwiazdami odpadła Aga Cegielska
 

Taniec z gwiazdami blog informacje: 64, strona: 2 z 10
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »»Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  276        ilość odwiedzin robota MSN  133        ilość odwiedzin robota Yahoo  872        ilość odwiedzin robota Szukacz  2        ilość odwiedzin robota Onet  40        ilość odwiedzin robota NetSprint  42

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy! W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.