Gwiazdy VII edycja - taniec z gwiazdami

Kogo zobaczymy w najnowszej siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami? Oto lista osób:

1. Michał Lesień aktor, którego poznaliśmy m.in. w telewizyjym serialu: Lokatorzy. Współpracuje z Teatrem Komedia.
(zdjęcie: Michał Lesień)

2. Małgorzata Socha aktorka znana m.in. z serialu Tylko miłość. Pracuje w Teatrze Ateneum.
(zdjęcie: Małgorzata Socha)

3. Łukasz Zagrobelny polski wokalista, który śpiewa m.in. w warszawskim teatrze Roma.
(zdjęcie: Łukasz Zagrobelny)

4. Tamara Arciuch aktorka filmowa i teatralna. Popularność przyniosł je serial Niania oraz Halo Hans,w którym zagrała 12 różnych ról.
(zdjęcie: Tamara Arciuch)

5. Mariusz Pudzianowski siłacz nad siłaczami, czterokrotny mistrz świata Strong Man!
(zdjęcie: Mariusz Pudzianowski)

6. Marina Łuczenko pochodzi z Ukrainy, wokalistka, absolwentka szkoły muzycznej I stopnia i uczennica klasy artystycznej LO im. Agnieszki Osieckiej. Teatr Buffo, gdzie grała Julię w musicalu Romeo i Julia.
(zdjęcie: Marina Łuczenko)

7. Tomasz Schimscheiner aktor, współpracuje z krakowskim Teatrem Ludowym. Znany jest z roli Andrzeja Brzozowskiego w serialu Na Wspolnej.
(zdjęcie: Tomasz Schimscheiner)

8. Magdalena Walach aktorka, absolwentka PWST. Znana jest przede wszystkim z serialu Twarzą w twarz.
(zdjęcie: Magdalena Walach)

9. Wojtek Łozowski prezenter MTV, wokalista zespołu Afromental.
(zdjęcie: Wojtek Łozowski)

10. Agnieszka Cegielska prezenterka TVN. Prowadzi prognozę pogody w TVN, TVN24 i TVN Meteo, jest reporterką programu Dzień Dobry TVN.
(zdjęcie: Agnieszka Cegielska)

11. Marek Kaliszuk aktor i wokalista. Telewidzowie znają go z seriali Egzamin z życia, ale przede wszystkim z serialu M jak miłość, gdzie gra postać Bogusia.
(zdjęcie: Marek Kaliszuk)

12. Elisabeth Duda aktorka, konferansjerka. Większość telewidzów kojarzy ją z programu Europa da się lubić, w którym opowiadała o swoim rodzinnym kraju - Francji.
(zdjęcie: Elisabeth Duda)

13. Robert Janowski aktor, prezenter telewizyjny, kompozytor, wokalista, poeta, lekarz weterynarii.
(zdjęcie: Robert Janowski)

14. Katarzyna Figura aktorka, absolwentka PWST. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek.
(zdjęcie: Katarzyna Figura)


Zdjęcia gwiazd szóstej edycji Taniec z gwiazdami, pochodzą z oficjalnej strony Taniec z Gwiazdami i umieszczone zostały na tej stronie, tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  1975        ilość odwiedzin robota MSN  354        ilość odwiedzin robota Yahoo  1085        ilość odwiedzin robota Szukacz  1        ilość odwiedzin robota Onet  59        ilość odwiedzin robota NetSprint  53

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy! W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.