Gwiazdy V edycja - taniec z gwiazdami

Kogo zobaczymy w najnowszej piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami? Oto lista osób, która widziana jest na próbach:

1. Katarzyna Tusk córka lidera Platformy Obywatelskiej Donalda Tusk.
(zdjęcie: Katarzyna Tusk)

2. Katarzyna Cerekwicka piosenkarka
(zdjęcie: Katarzyna Cerekwicka)

3. Omenaa Mensah prezenterka pogody w telewizjach TVN, TVN Meteo i TVN24.
(zdjęcie: Omenaa Mensah)

4. Anna Samusionek aktorka teatralna i filmowa znana między innymi z serialu Plebania, ale i nie tylko...
(zdjęcie: Anna Samusionek)

5. Ewa Wachowicz Miss Polonia 1992, III wicemiss konkursu Miss Świata, wygrała wybory Miss Świata Studentek (Miss World University) w 1993 r. Obecnie producentka programu Podróże kulinarne Roberta Makłowicza.
(zdjęcie: Ewa Wachowicz)

6. Ivan Komarenko piosenkarz zespołu Ivan i Delfin. Miłośnikom serialu "M jak miłość" nie trzeba go przedstawiać, widzieliśmy go tam w kilku odcinkach.
(zdjęcie: Ivan Komarenko)

7. Krzysztof Tyniec aktor przede wszystkim estradowy, znany z prowadzenia imprez Biesiadnych i Kabaretu Olgi Lipińskiej. Wspaniale odnajduje się w dubbingu filmów rysunkowych, czego wyraz daje genialną kreacją Timona w filmach i serialu o Król Lew.
(zdjęcie: Krzysztof Tyniec)

8. Rafał Olbrychski syn znanego aktora Daniela Olbrychskiego, muzyk i aktor znany z roli w filmie Słodko Gorzki.
(zdjęcie: Rafał Olbrychski)

9. Wojciech Majchrzak aktor znany z serialu Na Wspólnej. Jego żoną jest popularna aktorka Olga Borys.
(zdjęcie: Wojciech Majchrzak)

10. Bartosz Obuchowicz aktor znany najbardziej z roli Tomka, syna doktora Burskiego z serialu Na dobre i na złe.
(zdjęcie: Bartosz Obuchowicz)


Zdjęcia gwiazd piątej edycji Taniec z gwiazdami, pochodzą z różnych serwisów informacyjcnych i umieszczone zostały na tej stronie w celach informacyjnych.

Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  1377        ilość odwiedzin robota MSN  212        ilość odwiedzin robota Yahoo  1368        ilość odwiedzin robota Szukacz  3        ilość odwiedzin robota Onet  49        ilość odwiedzin robota NetSprint  60

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy!W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.