Logo - Borkowscy
FOTOBLOG
2008-08-19 : Taniec z gwiazdami lista uczestników ósmej edycji Tańca z Gwiazdami
Portal informacyjny TVN24.pl, opublikował obsadę najnowszej ósmej edycji show Taniec z gwiazdami. Już 7 września 2008 roku, na antenie TVN rusza 8 edycja Tańca z gwiazdami. Co nas (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
kto z kim zatańczy w ósmej edycji taniec z gwiazdami
 
2008-05-28 : Ósma edycja Taniec z Gwiazdami
Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, zakończona siódma edycja Taniec z gwiazdami, nie jest ostatnią. Telewizja TVN zarobiła z reklam 40 mln zł i zamierza kontynuować program Taniec (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
ósma edycja Taniec z Gwiazdami już jesienią 2008 roku
 
2008-05-25 : Taniec z gwiazdami - finał VII edycji
Finał siódmej edycji Taniec z gwiazdami już za nami. W finale tańca z gwiazdami obejrzeliśmy po 3 tańce w wykonaniu dwóch finałowych par: Magdalena Walach i Cezary Olszewski, oraz (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
Magdalena Walach wygrała 7 edycję taniec z gwiazdami
 
2008-05-19 : Taniec z gwiazdami Tamara Arciuch
Właśnie zakończył się półfinałowy odcinek tanecznego show Taniec z gwiazdami, podczas którego odpadła kolejna para: Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, którzy zatańczyli nam: salsę (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Piaseczno
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadła Tamara Arciuch
 
2008-05-11 : Taniec z gwiazdami Robert Janowski
Podczas ćwierćfinałowego odcinka tanecznego show Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: Robert Janowski i Anna Bosak, którzy zatańczyli: quickstepa oraz cha cha. Para we wszyst (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Konstancin
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadł Robert Janowski
 
2008-05-05 : Taniec z gwiazdami Elisabeth Duda
Podczas dziesiątego odcinka tanecznego show Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: ELISABETH DUDA i Mario Di Somma, którzy zatańczyli american smooth oraz cha cha. Para zatańczył (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Prażmów
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadła Elisabeth Duda
 
2008-04-27 : Taniec z gwiazdami - Łozowski
Podczas dziewiątego odcinka tanecznego show Taniec z gwiazdami odpadła kolejna para: WOJTEK ŁOZOWSKI i Blanka Winiarska, którzy zatańczyli pasodoble do utworu Die Another Day - Mi (...)  czytaj więcej »
Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
7 edycja Taniec z gwiazdami odpadł Wojtek Łozowski
 

Taniec z gwiazdami blog informacje: 64, strona: 1 z 10
««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »»Prywatny blog Borkowscy
Taniec z gwiazdami - blog news Taniec z gwiazdami - gwiazdy ósmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy siódmej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy szóstej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - gwiazdy piątej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami - taniec walc Taniec z gwiazdami - taniec tango Taniec z gwiazdami - taniec quickstep Taniec z gwiazdami - taniec foxtrot Taniec z gwiazdami - taniec samba Taniec z gwiazdami - taniec rumba Taniec z gwiazdami - taniec pasodoble Taniec z gwiazdami - taniec jive Taniec z gwiazdami - taniec cha-cha-cha Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Prywatny Katalog Stron Borkowskich Katalog Ciekawych Stron Powiat Piaseczyński
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.
Taniec z gwiazdami
taniec z gwiazdami
Online: 0


 


 


Katalog Stron KCS | Niepubliczne Przedszkole Kleks | Auchan hipermarket | Katalog Stron PKS | Hotel Amadeus

Piaseczno   statystyki strony Borkowscy w stat.pl     PageRank strony Borkowscy.pl     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  1653        ilość odwiedzin robota MSN  565        ilość odwiedzin robota Yahoo  2882        ilość odwiedzin robota Szukacz  8        ilość odwiedzin robota Onet  93        ilość odwiedzin robota NetSprint  62

Taniec z gwiazdami to wyjątkowe taneczne show z udziałem popularnych gwiazd i mistrzów tańca. Co tydzień, na parkiecie, w gorących rytmach stają do walki znani i lubiani. Pary prezentują się w układach latynoamerykańskich i standardowych. Zawodnicy są oceniani w skali od 1 do 10. Oprócz ocen sędziów o ostatecznej punktacji decydują smsy widzów. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniej punktów. W finale o Kryształową Kulę walczą zawsze dwie pary. Przez kilka tygodni poprzedzających występ na żywo uczestnicy ćwiczą pod okiem profesjonalistów. Podczas treningów pracują nad choreografią, doskonalą technikę tańca i przygotowują swój taneczny pokaz. Widzowie efekty ich pracy oglądają co tydzień w telewizji TVN. W Tańcu z gwiazdami każda para tańczy oddzielnie, więc uwaga sędziów i widzów skupiona jest tylko na nich. Wszystkie pary zobaczymy w tańcach: tango, quickstep, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, pasodoble, samba, jive, rumba, cha - cha - cha. Zwycięzcami pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami zostali prezenter TVN, Olivier Janiak oraz Kamila Kajak, drugiej aktorka serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, trzeciej - aktor serialu M jak miłość Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, a czwartej - prezenterka TVN Kinga Rusin i Włoch Stefano Terrazzino. Publikowane na stronie materiały, informacje pochodzą z internetu, prasy lub pisane są przez nas i są zamieszczane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zdjęcia gwiazd umieszczone zostały na stronie w celach informacyjnych. Piasanie informacji dotyczących programu Taniec z gwiazdami rozpoczęliśmy na naszym prywatnym blogu od czwartej edycji. Oglądaj taneczne show taniec z gwiazdami - polecamy! W 7 edycji Taniec z gwiazdami zatańczą. Gwiazdy siódmej edycji taniec z gwiazdami: Michał Lesień i Katarzyna Krupa, Małgorzata Socha i Robert Kochanek, Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki, Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno, Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov, Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, Elisabeth Duda i Mario Di Somma, Robert Janowski i Anna Bosak, Katarzyna Figura i Rafał Maserak.