Logo - Borkowscy
2009-04-27 : Weekend spędzony w plenerze
Nareszcie mamy ciepłe dni i można coraz częściej, weekendy spędzać na świeżym powietrzu w plenerze. Tak też zrobiłem i sobotni dzień spędziłem z ukochaną kuzynką na spacerze po war (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
spacer niedzielny Zimne Doły i z Pati na Starówce
 
2009-04-20 : UPIÓR W OPERZE w Teatrze Roma
Byłem już na kilku musicalach, wystawianych na deskach Teatru Roma w Warszawie i teraz nadszedł czas na polską wersję musicalu wszech czasów, czyli: UPIÓR W OPERZE. Oczywiście odcz (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
Upiór w Operze na deskach Teatru Muzycznego Roma
 
2009-04-10 : Wielkanoc - życzenia wielkanocne
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam Wam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, suto zastawionych stołów, mokrego dyngusa, (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
Wielkanoc życzenia wielkanocne dla odwiedzających
 
2009-03-08 : Zakręciliśmy restauracją Zawrotnica
Kolejne spotkanie integracyjne mieszkańców Piaseczna i okolic - przeszło do historii. Tym razem wybraliśmy się do nowo otwartej Restauracji Zawrotnica, przy ul. Sienkiewicza 14 w P (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
spotkanie mieszkańców Piaseczna w restauracji Zawrotnica
 
2009-04-05 : WIOSNA - wszystko kwitnie w koło
Ostatnio cały czas chodzę i śpiewam wiosenne piosenki m.in. Grechuty: wiosna, wiosna, wiosna, echże Ty...(...) Uwielbiam radosną wiosnę i tą myśl o zbliżającym się lecie. Okazuje s (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Tarczyn
wiosna, wiosna, wiosna, echże Ty... uwielbiam wiosnę
 
2009-03-29 : Spotkanie absolwentów ze studiów
Chociaż cały czas staram się utrzymywać kontakt z kilkoma osobami ze studiów, to niestety do tej pory były to przede wszystkim wirtualne kontakty przez maila, lub naszą klasę. Tym (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Konstancin
spotkanie absolwentów ze studiów WSIZiA Warszawa
 
2009-03-26 : Ganianie bil po stole bilardowym
Po kilku firmowych imprezach integracyjnych, tym razem postanowiłem wyciągnąć kilka osób z mojego działu na spotkanie, tym razem w Piasecznie. Spędziliśmy bardzo miły i udany wiecz (...)  czytaj więcej »
Blog Marcin Borkowski - strona prywatna Piaseczno
wieczór w klubie bilardowym 8-Ball Club w Piasecznie
 

Blog informacje Borkowscy.pl: 830, strona: 14 z 119
««  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  »»Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


prywatne przedszkole | fotoblog | restauracja włoska | Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie. Borkowscy.pl to strona prywatna naszej rodzinki, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja zdjęć wykonywana jest co jakiś czas.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu.
  Strona prywatna Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski!