Logo - Borkowscy
2008-01-21 : Dzień Babci oraz Dzień Dziadka
Dziś obchodziliśmy Dzień Babci, a jutro będzie Dzień Dziadka. W te dni, wnuki składają życzenia swoim dziadkom. Maciuś telefonicznie złożył życzenia i przesyła również słodkie buziaki, swoim ukochanym babciom i dziadkom. Maciuś, razem z innymi dziećmi ze swojej grupy z przedszkola, przygotował spektakl, dla zaproszonych do przedszkola dziadków... :)

Maciuś podczas przedstawienia w przedszkolu na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dziadkowie Maciusia mieszkają daleko od nas, dlatego Maciuś zaprosił do przedszkola swoją ukochaną nianię, która jest w wieku naszych rodziców i traktuje ją, jak swoją trzecią babcię. Wierszyki w wykonaniu dzieci wzruszyły przybyłe do przedszkola Babcie i Dziadków. Oprócz przedstawienia, przedszkolaki przygotowały i podarowały dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. W przedszkolu, było bardzo sympatycznie i wesoło! :) Czy pamiętaliście, o swoich babciach i dziadkach!?

Blog Borkowski - strona prywatna rodzina Góra Kalwaria
nie zapomnij, że obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka
 
FOTOBLOG
kliknij w button i dodaj informację do serwisów social bookmarking, wykop, digg, del.icio.us, bludot, google reader, wpigulce
2008-01-21 22:25:15 : Anka z Piaseczna
W przedszkolu mojej córki, na jutro jest zaplanowana impreza dla dziadków :)
2008-01-21 23:47:38 : Ivan
Najlepszego życzę wszystkim dziadkom i babciom!
2008-01-22 12:56:32 : Łucja
Jedynie telefonicznie mogłam złożyć życzenia swoim dziadkom. Mieszkają za daleko i nie miałam możliwości wzięcia urlopu. Najlepszego wszystkim dziadkom! :)
2008-01-22 15:57:01 : Stanisław KOZŁOWSKI
Pozdrawiam serdecznie. :)

Jeżeli chcesz dodać swój komentarz - wypełnij:
[ FORMULARZ ]
Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!
Prywatny blog Borkowscy
Strona prywatna Borkowscy newsy
Rodzina Borkowskich - strona prywatna
Borkowscy CV
Zdjęcia Borkowskich - blog rodzinny
.:Księga gości - Borkowscy.pl:.
Prywatny Katalog Stron Borkowskich Powiat piaseczyński: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn Forum Powiatu Piaseczyńskiego Wyróżnienia strony prywatnej Borkowscy
Porady dla webmasterów - Borkowscy
Kontakt Borkowscy Reklama Borkowscy Katalog Ciekawych Stron Forum - Katalogu Ciekawych Stron Szukam pracy dodatkowej - zainteresowany - wejdz Portfolio stron internetowych
.:Mapa serwisu - Borkowscy.pl:. .:Linki Borkowskich:.   Liczba odwiedzin:
Maciuś w samochodzie Maciuś w aucie
» Zamość
» maj 2008
» powiększ
Maciuś na rowerze Maciuś na rowerze
» Piaseczno
» maj 2008
» powiększ
Online: 0


 


 


katalog stron KCS | przedszkole Kleks | blog | najtańszy hipermarket | prywatny katalog stron PKS
taniec z gwiazdami | fotoblog

Piaseczno     kanał RSS strony prywatnej Borkowscy    kanał RSS

Odwiedziny robotów na tej podstronie:

  ilość odwiedzin robota Google  154        ilość odwiedzin robota MSN  17        ilość odwiedzin robota Yahoo  119        ilość odwiedzin robota Szukacz  0        ilość odwiedzin robota Onet  0        ilość odwiedzin robota NetSprint  31

  Rodzina Borkowskich wita wszystkich na naszej rodzinnej stronie blogu. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna, blog naszej rodziny, na której opisujemy wydarzenia z naszego życia prywatnego. Na blogu staramy się na bieżąco opisywać co ciekawego wydarzyło się w naszej rodzinie oraz opisujemy inne ciekawe wydarzenia z naszego otoczenia. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Robimy bardzo dużo prywatnych zdjęć, jednak ze względu na ograniczenia miejsca na serwerze aktualizacja prywatnych zdjęć wykonywana jest co jakiś czas. Po przebudowie prywatnych aktualności, nasza strona prywatna Borkowscy.pl stała się również blogiem rodzinnym, na którym opisujemy ciekawe strony, wartościowe i godne uwagi strony. Jeżeli znasz taką stronę to poinformuj nas o niej. Dodatkowo z racji zainteresowań Martin opisuje na naszym prywatnym blogu (strona prywatna) interesujące rzeczy z tematyki webmasteringu i pozycjonowania. Pozycjonowanie stron, katalogowanie stron, SEO, SEM, marketing w wyszukiwarkach, Google.
  Prowadzimy również nasz Rodzinny Prywatny Katalog Stron PKS, do którego zapraszamy wszystkich, którzy pozycjonują swoje strony. Jeżli znasz interesującą stronę godną uwagi to zgłoś stronę do naszego prywatnego katalogu. Marcin Borkowski jest również współtwórcą Katalogu Ciekawych Stron do którego dodajemy ciekawe strony. Zapraszamy również na forum katalogu, gdzie prowadzone są rozmowy związane z webmasteringiem, pozycjonowaniem oraz organizujemy konkurs stron o pięknej nazwie: Perła Internetu. Linki do katalogów i forum znajdziesz w naszym menu. Jeżeli katalogujesz swoje strony, to nie może zabraknąć Twoich stron w zbiorach naszych katalogów stron! Dodaj stronę!
  Strona prywatna blog Borkowskich ma swoją księgę gości. Jeżeli spodobała Ci się nasza strona prywatna rodzinna blog Borkowscy.pl to pozostaw na niej swój ślad i wpisz się do naszej prywatnej księgi. Blog Borkowscy.pl to strona prywatna Marcina i Maciusia Borkowskich. Rodzina, foto i wszystko to, co najlepsze z życia wzięte. Aktualności na naszej stronie prywatnej, blogu zostały rozbudowane o komentarze. Zapraszamy Was do komentowania naszych prywatnych informacji, dzięki czemu poznamy Wasze opinie na opisywane tematy.
  Zapraszamy do poznania naszej rodziny. Poznajmy się: Marcin Borkowski, Maciuś Borkowski! Mamy nadzieję, że spędzicie na naszej prywatnej stronie (blogu) miłą chwilę i że powrócicie do nas w wolnej chwili. Czekamy na Wasz aktywny udział na stronie poprzez komentowanie napisanych przez nas aktualności. Nasza strona prywatna, blog rodzinny zaprasza!